دوشنبه ۳۰ تير ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۰۹

ارسال دومین کاروان تجهیزات ورزشی «امید و نشاط» به خراسان‌جنوبی

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی از سفر سرپرست فدراسیون ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی به بیرجند خبر داد و گفت: طی مراسمی تجهیزات ۲۷ خانه ورزش روستایی در قالب دومین کاروان «نشاط و امید» به شهرستان‌های استان ارسال می‌شود.
ارسال دومین کاروان تجهیزات ورزشی «امید و نشاط» به خراسان‌جنوبی
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، حسن عزیزی اظهار داشت: سرپرست فدراسیون ورزش روستایی و بازی‌های بومی و محلی کشور روز دوشنبه ۳۰ تیرماه جاری به خراسان‌جنوبی سفر می‌کند.
وی افزود: عباسعلی اکبری در سفر یک روزه خود به بیرجند در مجمع عمومی انتخاب رئیس هیأت ورزش روستایی و بازی‌های بومی و محلی خراسان‌جنوبی شرکت می‌کند.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی از برگزاری آئین دومین کاروان نشاط و امید در مجموعه ورزشی علوی بیرجند خبر داد و گفت: مهمان ویژه این مراسم سرپرست فدراسیون ورزش روستایی و بازی‌های بومی ومحلی و هیأت همراه است.

عزیزی تصریح کرد: این مراسم در راستای ارسال اقلام ورزشی به‌منظور تجهیز و راه‌اندازی ۲۷ خانه ورزش روستایی با ارزش دو میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال به شهرستان‌های استان برگزار می‌شود.
وی گفت: نخستین مرحله کاروان نشاط و امید در قالب ارسال تجهیزات ورزشی ۲۷ خانه ورزش روستایی اوایل تیرماه جاری به شهرستان‌های خراسان‌جنوبی ارسال شد.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی با بیان اینکه از ابتدای حضورش در استان توجه ویژه‌ای به ورزش روستایی و مناطق کمتر برخوردار داشته است، یادآور شد: توزیع عادلانه اعتبارات و تجهیزات ورزشی از اولویت‌های کاری مجموعه مدیریتی ورزش و جوانان استان بوده و در حوزه ورزش روستایی اقدامات خوبی صورت گرفته است.

عزیزی خاطرنشان کرد: به‌منظور غنی‌سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان و جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی برای نخستین بار در خراسان‌جنوبی با همکاری اداره‌کل آموزش و پرورش تعداد هفت خانه ورزش مدرسه در خرداد ماه امسال در خوابگاه‌های شبانه‌روزی تجهیز و راه‌اندازی شد.
وی با اشاره به فعالیت ۳۲۴ خانه ورزش روستایی خراسان‌جنوبی، عنوان کرد: برای نخستین بار در کشور در قالب دومین کاروان نشاط و امید تعداد هشت خانه ورزش عشایری تجهیز و راه‌اندازی می‌شود.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی خاطرنشان کرد: امیدواریم با حمایت‌های مجموعه وزارت ورزش و جوانان بتوانیم قدم‌های خوبی را برای توانمندسازی و بروز استعدادهای ورزشی جوانان غیور و مستعد روستایی برداریم.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۷۱۶۰
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , ورزش , جوانان , بیرجند , خراسان جنوبی