شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۳۹
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی:

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، نهادی فراجناحی است

حجت‌الاسلام ملایی با اشاره به اینکه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، نهادی فراجناحی است که هیچ نگاهی به این جناح و آن جناح ندارد گفت: این شورا زیر نظر دولت ها نیست و نهادی است که حکم ریاست آن توسط مقام معظم رهبری تایید و در نتیجه زیر نظر مستقیم ایشان فعالیت می‌کند. 
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، نهادی فراجناحی است
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان تایم، حجت الاسلام احمد ملایی، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران از تأسیس این شورا در دوازدهم مرداد ماه ۵٩ خبر داد و اظهار داشت: هدف از تشکیل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خنثی سازی توطئه های دشمن و کشاندن انقلاب به سمت اهداف و آرمان‌های والای آن است.

وی وظایف شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی را سیاست‌گذاری، برنامه‌ریزی، سازماندهی، نظارت و راهبری در برگزاری مراسمات ملی، مذهبی، سیاسی و انقلابی دانست و افزود: برگزاری مراسمات غیرمترقبه، بخشی از مهمترین ماموریت های شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی است و هر مراسم انقلابی، فرهنگی و سیاسی که در استان اتفاق می‌افتد، چنانچه شورای هماهنگی متولی مستقیم آن نباشد؛ در اجرای آن نیز مشارکت دارد.

حجت‌الاسلام ملایی بابیان اینکه همواره حضور مردم به عنوان پشتیبان انقلاب، نقطه عطفی برای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی است، ادامه داد: همه مراسمات و مناسبت ها برای انقلاب و مسلمانان جهان بااهمیت است، اما گاهی دشمن بعد از ماه ها و سال‌ها برنامه‌ریزی، توانسته توطئه ای را طراحی کند که در این هنگام، شورا به تعبیر رهبری با لحظه شناسی و به سرعت فراخوان داده و مردم که صاحب اصلی انقلاب هستند‌؛ به صحنه آمده و توطئه دشمن را خنثی می‌کنند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان خاطرنشان کرد: ویژگی متمایز کننده شورا هماهنگی تبلیغات اسلامی از سایر سازمان‌ها، انجام کار هماهنگ و جمعی است چرا که شورا ماهیتی غیر از اعضای تصمیم گیرنده، تصمیم‌گیری جمعی و سپس اجرای جمعی تصمیم، ندارد.  وی شورای تبلیغات اسلامی را نهادی مردمی دانست و تصریح کرد: نهادی به اندازه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی چنین ارتباط عمیقی با مردم ندارد چراکه راهپیمایی ها، مراسمات و حماسه ها نیز بدون وجود مردم رقم نمی‌خورد.

حجت‌الاسلام ملایی با اشاره به اینکه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، نهادی فراجناحی است که هیچ نگاهی به این جناح و آن جناح ندارد، گفت: این شورا زیر نظر دولت نیست و نهادی است که حکم ریاست آن توسط مقام معظم رهبری تایید و در نتیجه زیرنظر مستقیم ایشان فعالیت می‌کند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بیان کرد: شاید بتوان گفت که شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از جمله اولین نهادهایی است که با شیوع ویروس کرونا به جای تعطیلی مراسمات، آنان را به روش دیگری و بدون تجمع اجرا کرد.

وی از تجهیز صوت ثابت در مسیر مراسمات منتهی به مصلی المهدی(عج) است، خبر داد و عنوان کرد: موضوع دیگر در دست اقدام، تمهیدات تهیه مستند فاخر از یاوران انقلاب هم استانی است که قبل از انقلاب و پس از انقلاب نیز در مراسمات مختلف نقش آفرینی کرده اند.

انتهای پیام/۴
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۷۴۰۷
کلمات کليدی: خراسان تایم ، خراسان جنوبی ، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی