يکشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۰

پویش ملی «آماده‌باش» در خراسان‌جنوبی برگزار می‌شود

رئیس هیأت ورزش‌های همگانی خراسا‌ن‌جنوبی گفت: پویش سراسری «آماده‌باش» با هدف مقابله با شیوع کرونا و افزایش سهم ورزش‌همگانی در پیشگیری از این ویروس محنوس در استان برگزار می‌شود.
پویش ملی «آماده‌باش» در خراسان‌جنوبی برگزار می‌شود
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، کاظم چراغ‌بیرجندی اظهار داشت: پویش سراسری آماده‌باش هیأت ورزش‌های همگانی خراسان‌جنوبی برگزار می‌شود.

وی افزود: این طرح در راستای مقابله با شیوع کرونا و سهم ورزش همگانی در پیشگیری از ابتلا به این ویروس منحوس صورت می‌گیرد.
رئیس هیأت ورزش‌های همگانی خراسان‌جنوری تصریح کرد: پویش ملی «آماده‌باش» در جهت بالا بردن افزایش نشاط و شادابی مردم به‌ویژه خانواده‌ها و تحرک و پویایی در جامعه به‌صورت مجازی از 10 مردادماه لغایت 30 شهریورماه به‌صورت سراسری با ابلاغ فدراسیون برگزار می‌شود.

چراغ‌بیرجندی یادآور شد: مأموریت ویژه برای برگزاری این طرح ارتقاء نقش مسؤولانه ورزش همگانی در کاهش کم‌تحرکی و پیشگیری از کرونا است که از اهدف آن می‌توان به آگاهی‌بخشی، تحریک و ترغیب و رفع موانع ورزشی اشاره کرد.
وی خاطرنشان‌کرد: کانون اصلی پویش ملی «آماده‌باش» ورزش همگانی برای مقابله با کرونا شامل خانواده‌ها، گروه‌های پر خطر جامعه، افراد بالای 50 سال و همه رده‌های سنی در معرض این بیماری است.

رئیس هیأت ورزش‌های همگانی خراسان‌جنوبی گفت: پویش ملی «آماده‌باش» به‌صورت برنامه‌های مجازی، اینوگرافی، موشن‌گرافی و برشور با هماهنگی کمیته‌های فدارسیون و هیأت‌های شهرستانی و استانی که پتانسیل بالایی را دارا می‌باشند، به اجرا در خواهد آمد.

چراغ‌بیرجندی اظهار امیدواری کرد با استفاده از قابلیت‌ها و توانمندی‌های موجود بتوان موجی به‌وجود آورد که به گفتمان ورزش همگانی در مقابله با کم‌تحرکی و بیماری کرونا کمک نماید.

انتهای‌پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۷۴۱۷
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , ورزش , جوانان , بیرجند , خراسان جنوبی