سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۳۷

چه سرنوشتی در انتظار هیأت اسکیت خراسان‌جنوبی است؟

در حالی با پیشنهاد مدیرکل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی و حکم رئیس فدراسیون اسکیت سرپرستی این هیأت به‌نام «سیده اعظم اسلامی» صادر شده که ابطال قطعی مجمع انتخاب اسکیت استان در پرده ابهام است.
چه سرنوشتی در انتظار هیأت اسکیت خراسان‌جنوبی است؟
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، مجمع عمومی انتخاب رئیس هیأت اسکیت خراسان‌جنوبی نهم دی‌ماه ۹۹ با حضور «بهمن محمدرضایی» رئیس فدراسیون، «حسن عزیزی» مدیرکل ورزش و جوانان و سایر اعضا برگزار شد و «بهروز آدینانی» برای چهار سال به‌عنوان سکاندار این هیأت برگزیده شد.

علی‌رغم تنظیم و تأیید صورت‌ جلسه و صحت برگزاری این مجمع توسط رئیس فدراسیون، مدیرکل ورزش و جوانان و سایر اعضا، چند روز بعد بنا بر اعتراض حسین شیخ‌زاده دیگر نامزد ریاست و سرپرست وقت هیدت اسکیت خراسان‌جنوبی که در مجمع حضور داشت و پنج رأی را نیز به‌دست آورد! به‌دلیل عدم دریافت دعوتنامه مکتوب مجمع مورد شبهه قرار گرفت.

رئیس فدراسیون اسکیت به استناد موارد ذکر شده در شکوائیه شیخ‌زاده طی نامه‌ای به تاریخ ۲۸ تیرماه ۹۹ محرز بودن تخلف در برگزاری مجمع انتخاب رئیس هیأت اسکیت خراسان‌جنوبی را به اداره‌کل ورزش و جوانان اعلام و ضمن ابطال مجمع درخواست برگزاری مجمع انتخاب رئیس این هیأت را نمود.

«اسلامی» سکاندار هیأت اسکیت خراسان‌جنوبی شد!
بدون اظهارنظر مجامع فدراسیون‌ها و بازرسی وزارت ورزش و جوانان حکم ابطال مجمع انتخابات هیأت اسکیت صادر شد.گرچه هنوز امور مجامع فدراسیون‌ها و بازرسی وزارت ورزش و جوانان و سایر نهادهای نطارتی در ارتباط با ابطال و یا تأیید مجمع انتخاب رئیس هیأت اسکیت خراسان‌جنوبی نظری نداده‌اند اما مدیرکل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی که به‌دلیل سهل‌انگاری زیرمجموعه‌اش در ارسال دعوت‌نامه مکتوب برای نامزد انتخاب رئیس هیأت اسکیت استان زمینه ابطال این مجمع را فراهم آورده! برای صدور حکم سرپرستی هیأت اسکیت استان معاونت امور ورزش بانوان اداره‌کل ورزش و جوانان را به فدراسیون معرفی کرده است.

بهمن محمدرضایی رئیس فدراسیون اسکیت طی حکمی سیده‌اعظم اسلامی را به‌عنوان سرپرست هیأت استان منصوب کرده است.

آیا ثبت‌نام جدید انجام می‌شود؟
در این ابلاغ آمده است؛ طبق تبصره ۳ ماده ۱۰ اساسنامه هیأت‌های ورزشی استان‌ها مصوب وزارت ورزش و جوانان ضمن انجام امور جاری به فراهم نمودن مقدمات برگزاری مجمع انتخاب رئیس هیأت در اسرع وقت اقدام نمائید.
حال باید دید با این انتصاب و دستور رئیس فدراسیون اسکیت مبنی بر برگزاری مجمع عمومی انتخاب رئیس هیأت اسکیت خراسان‌جنوبی و از سویی نامشخص بودن وضیعت مجمع عمومی انتخابات قبلی چه سرنوشتی در انتظار این هیأت است.

آیا اداره‌کل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی اطلاعیه ثبت‌نام جدید برای نامزدی ریاست هیأت اسکیت استان را صادر می‌کند یا اینکه مجمع عمومی انتخاب رئیس هیأت با کاندیداتوری دو نامزد قبلی«بهروز آدینانی» منتخب مجمع قبلی و «حسین شیخ‌زاده» سرپرست وقت هیأت طی حداکثر سه ماه آینده برگزار می‌شود.

انتهای‌پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۷۴۷۸
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , ورزش , اسکیت , بیرجند , خراسان جنوبی