چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۰۵
مسئول قرارگاه جهادی امام رضا (ع) خراسان جنوبی خبرداد:

اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی در شهرستان‌های خراسان‌جنوبی/ توزیع 2هزار پرس غذای گرم در شهرستان بیرجند همزمان با عید غدیر

مسئول قرارگاه جهادی امام رضا (ع) خراسان جنوبی از پیگیری طرح‌های اشتغالزایی در سطح استان خبرداد و گفت: به دنبال این هستیم که طرح‌های اشتغال‌زایی در حوزه پرورش دام سبک و قالی‌بافی در شهرستان‌ نهبندان و پرورش کبک و بلدرچین در شهرستان های فردوس و سرایان راه‌اندازی شود.
اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی در شهرستان‌های خراسان‌جنوبی/ توزیع 2هزار پرس غذای گرم در شهرستان بیرجند همزمان با عید غدیر
 
مسعود صادقی، مسئول قرارگاه جهادی امام رضا(ع) خراسان جنوبی در گفت‌وگو با خبرنگار خراسان‌تایم، با بیان اینکه این قرارگاه جهادی پس از فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص طرح مواسات و همدلی، وظیفه خود را محرومیت‌زدایی، کمک به اقشار آسیب‌دیده از کرونا و توزیع سبدهای معیشتی بین افراد کم‌درآمد جامعه دانست و اظهار کرد: در این راستا تعداد هزار و ١٠٠ بسته مواد غذایی بین نیازمندان توزیع شده و همچنین تعداد ٢ هزار ماسک بهداشتی سه لایه و تعدادی گان تولید و توزیع شد.

وی ادامه داد: در ایام عید قربان یک هزار و 500 کیلوگرم گوشت مرغ و ۲۰۰ کیلوگرم گوشت گوسفند با همکاری ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) استان بین اقشار کم‌درآمد جامعه توزیع شد.

مسئول قرارگاه جهادی امام رضا(ع) استان از توزیع ۵هزار پرس غذای گرم در ١۵ روستای محروم شهرستان نهبندان خبر داد و افزود: این طرح با همکاری گروه جهادی غدیر و با محوریت روستای طبسین شهرستان نهبندان انجام می‌گیرد.

صادقی همچنین از توزیع دو هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان شهرستان بیرجند همزمان با عید سعید غدیرخم خبرداد.

وی از پیگیری طرح‌های اشتغالزایی در سطح استان خبرداد و گفت: به دنبال این هستیم که طرح‌های اشتغال‌زایی در حوزه پرورش دام سبک و قالی‌بافی در شهرستان‌ نهبندان و پرورش کبک و بلدرچین در شهرستان های فردوس و سرایان راه‌اندازی شود.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۷۵۰۱
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , قرارگاه جهادی امام رضا(ع) , خراسان جنوبی , اشتغال , نهبندان , عید غدیر