جذب و تامین ۱۲۵۴ تن کالای اساسی ویژه محرم و صفر در خراسان جنوبی

9 شهريور 1399 ساعت 22:57

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی از جذب و تامین ۱۲۵۴ تن کالای اساسی تنظیم بازار ویژه محرم و صفر در استان خبر داد.


به گزارش گروه اقتصادی خراسان‌تایم به نقل از ایسنا، الیاس جوییان اظهار کرد: ۵۰۰ تن برنج هندی، ۲۹۳ تن شکر، ۱۵۰ تن مرغ منجمد و ۴۰ تن گوشت گوساله منجمد از امروز ویژه هیات‌های مذهبی با هماهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی، شرکت پشتیبانی امور دام و شرکت غله در دستور کار توزیع قرار گرفت.

وی، قیمت هر کیلو برنج هندی را ۱۴ هزار و۵۰۰ تومان ، شکر فله را ۶۷۰۰ تومان درب انبار شرکت غله و مرغ منجمد ۱۲هزار و۹۰۰ تومان، گوشت قرمز ۵۵ هزار تومان درب انبار شرکت پشتیبانی امور دام و قیمت روغن را بر اساس قیمت مصوب درج شده برروی احجام مختلف روی کالا برای مصرف کننده اعلام کرد.

وی افزود: هزینه حمل به شهرستان‌ها و بسته بندی به برخی از این کالاها اضافه خواهد شد.
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی با بیان اینکه هیچ‌گونه کمبودی از کالاهای اساسی در استان وجود ندارد، خاطرنشان کرد: هماهنگی‌های لازم از قبل صورت گرفته و اقلام مذکور به اندازه کافی در استان ذخیره شده است.

جویبان با اشاره به روند توزیع این اقلام، گفت: شرکت پشتیبانی امور دام استان با هماهنگی سازمان صمت و سازمان تبلیغات اسلامی نسبت به تحویل به مباشرین اقدام می‌کنند و مسئولین هیات‌های مذهبی و بانیان جلسات مذهبی می‌توانند تا پایان ماه صفر برای در یافت سهمیه اقلام مورد نیاز به ادارات تبلیغات اسلامی استان مراجعه کنند.

انتهای پیام/4


کد مطلب: 27829

آدرس مطلب: http://www.KhorasanTime.ir/fa/doc/news/27829/جذب-تامین-۱۲۵۴-تن-کالای-اساسی-ویژه-محرم-صفر-خراسان-جنوبی

خراسان تایم
  http://www.KhorasanTime.ir