دوشنبه ۱۰ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۵۴

بیش از ۲۳ میلیارد ریال تسهیلات در حوزه ارتباطات خراسان جنوبی پرداخت شد

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان جنوبی گفت: ۲۳ میلیارد و ۳۴۲ میلیون ریال تسهیلات به متقاضیان اشتغال پایدار روستایی و عشایری در رشته‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) پرداخت شد.
بیش از ۲۳ میلیارد ریال تسهیلات در حوزه ارتباطات خراسان جنوبی پرداخت شد
 
به گزارش گروه اقتصادی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری ایرنا، مصطفی بهی روز دوشنبه افزود: ۴۶ نفر از متقاضیان اشتغال حوزه ICT در روستاهای استان از این تسهیلات بهره‌مند شدند.
وی با بیان اینکه از مجموع طرح‌های معرفی شده به بانک‌های عامل، پنج طرح در حوزه فاوا بوده است اظهار داشت: همچنین ۳۴ نفر در استان متقاضی باجه بانکی (پست بانک) بودند که تسهیلات در اختیارشان قرار گرفته است.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان جنوبی تصریح کرد: برای ۳۹ طرح اشتغال روستایی و عشایری بیش از ۲۲ میلیارد و ۳۴۲ میلیون ریال و چهار طرح وجوه اداره شده نیز یک میلیارد و ۴۵۰ میلیون ریال تسهیلات به متقاضیان پرداخت شد.
وی میزان اشتغال طرح‌های تصویب شده در استان را ۵۱ نفر اعلام کرد و گفت: در مجموع از محل پرداخت تسهیلات اشتغال پایدار روستایی ۴۶ نفر و از محل وجوه اداره شده نیز پنج نفر مشغول به کار شدند.
بهی افزود: در حال حاضر نیز ۱۰ طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری به مبلغ ۱۵ میلیارد ریال به بانک‌های عامل ارسال شده و به زودی تسهیلات متقاضیان پرداخت خواهد شد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۷۸۶۳
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , اقتصاد , خراسان جنوبی , بیرجند , تسهیلات , کرونا