چهارشنبه ۱۹ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۲
فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان‌جنوبی تاکید کرد:

امر به معروف و نهی از منکر، مهم‌ترین کارکرد یادواره شهدا

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: ترویج فرهنگ شهید و شهادت و برگزاری یادواره های پیوسته در استان، موجب افتخار مجموعه سپاه استان است و آماده خدمت رسانی به هر سازمان و نهادی که بخواهد یادواره شهدای برگزار کند، هستیم.
امر به معروف و نهی از منکر، مهم‌ترین کارکرد یادواره شهدا
 
به گزارش گروه فرهنگی خراسان تایم، سردار علی قاسمی فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی صبح امروز در یادواره سردار شهید محمود ڪاوه و شهدای عملیات کربلا ٢، اظهار داشت: اگرچه سال های گذشته یادواره هایی به صورت پیوسته نداشتیم، اما در سال های ٩٨ و ٩٩ شاهد برگزاری یادواره های سراسری و پیوسته در سطح استان بوده ایم که به جز یادواره کنونی، ١١ جلسه در ١١ شهرستان برگزار شده است.

وی با بیان اینکه ضمن برگزاری این یادواره، جلسه دیگری در تیپ مردم پایه سپاه انصارالرضا(ع) استان برگزار خواهد شد، تصریح کرد: معرفی الگوها و سرمشق گرفتن جوانان از این مردان و زنان الهی، امر به معروف و نهی از منکر، معرفی معروف ها، یادآوری دفاع مقدس و پاسداشت و تجلیل از شهدا، از جمله مهم ترین کارکردهای برگزاری این یادواره‌هاست.

سردار قاسمی ترویج فرهنگ شهید و شهادت و برگزاری یادواره های پیوسته در استان را موجب افتخار مجموعه سپاه استان دانست و گفت: آماده خدمت رسانی به هر سازمان و نهادی که بخواهد یادواره شهدای برگزار کند، هستیم.

انتهای پیام/۴
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۸۰۱۰
کلمات کليدی: خراسان تایم ، خراسان جنوبی ، سپاه ، یادواره شهدا