پنجشنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۸

استاندار خراسان جنوبی شتاب‌بخشی به پروژه‌های راه را خواستار شد

استاندار خراسان جنوبی تسریع در روند اجرای پروژه‌های در دست اقدام راه‌های استان را خواستار شد و از اقدامات وزارت راه و شهرسازی در توسعه زیرساخت‌های حمل و نقل و راه‌های خراسان جنوبی تشکر کرد.
استاندار خراسان جنوبی شتاب‌بخشی به پروژه‌های راه را خواستار شد
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از استانداری خراسان جنوبی، محمد صادق معتمدیان در دیدار معاون ساخت و توسعه راه‌های شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ و نقل وزارت راه و شهرسازی و هیات همراه در بیرجند با تاکید بر تکمیل قسمت‌های باقیمانده پروژه دوبانده سازی محور بیرجند - قاین افزود: امید است وزارتخانه با برنامه‌ریزی دقیق، مدیریت کارها و پیگیری‌های جدی‌تر، این پروژه را تا پایان سال جاری کامل کند. 
وی گفت: انتظار این است که پروژه دوبانده سازی محور دیهوک - فردوس - بجستان نیز حداکثر تا پایان سال تکمیل شود. 

استاندار خراسان جنوبی با اشاره به برنامه‌های در دست اقدام برای اجرای برخی پروژه‌های استان خاطرنشان کرد: مجوزهای مقدماتی کمیسیون ماده ۲۳ برای محورهای بیرجند - سه راهی راهداران - دیهوک - طبس و همچنین سه راهی شهید زارع - بشرویه اخذ شده و در مراحل نهایی است. 
وی با تاکید بر شتاب‌بخشی به روند دوبانده سازی برخی محورها گفت: دوبانده سازی محورهای طبس - یزد، طبس - اصفهان، سه راهی روم - سرایان - فردوس و بیرجند - نهبندان از مطالبات مردم است که باید با سرعت بیشتری اجرا شود. 

معتمدیان به نظارت جدی‌تر بر روند اجرای پروژه‌ها نیز تاکید کرد و تامین اعتبار برای اجرای پروژه محور جدید طبس - بشرویه را خواستار شد. 
معاون ساخت و توسعه راه‌های شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ و نقل وزارت راه و شهرسازی نیز در این دیدار ضمن تشکر از پیگیری‌های جدی استاندار گفت: آقای معتمدیان جزو معدود استاندارانی است که استفاده از ظرفیت ماده ۵۶ و اخذ تسهیلات بانکی در اجرای پروژه‌های راهسازی را دنبال و از این پتانسیل در محورهای بیرجند - قاین استفاده کرده و برای دو محور سربیشه - ماهیرود و دیهوک - فردوس نیز در دستور کار دارد.

محمدرضا کدخدا زاده با اشاره به پروژه های در حال اجرا در سطح استان تاکید کرد: با توجه به همراهی‌های شخص استاندار، نظارت و کنترل‌ها با دقت هرچه تمام‌تر صورت می‌گیرد و کیفی‌سازی پروژه‌ها در دستور کار است. 
حجت الاسلام مجید نصیرایی نماینده مردم فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل منطقه شمال شرق کشور، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، مدیرکل دفتر فنی استانداری و مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی نیز در این جلسه حضور داشتند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۸۰۳۴
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , راه سازی , خراسان جنوبی , استاندار