شنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۰۹

برگزاری ۱۴ عنوان برنامه هنری به مناسبت هفته دفاع‌مقدس

رئیس حوزه هنری خراسان‌جنوبی گفت: ۱۴ عنوان برنامه هنری به مناسبت هفته دفاع‌مقدس در خراسان‌جنوبی برگزار می‌شود.
برگزاری ۱۴ عنوان برنامه هنری به مناسبت هفته دفاع‌مقدس
 
به گزارش گروه فرهنگی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری مهر، مجید کریمیان اظهار کرد: فرهنگ دفاع مقدس انگیزه و فرصتی برای تولید آثار فاخر و ارزشمند هنری است تا با تولید این آثار عموم جامعه نیز بتوانند از ایثارگران و رزمندگان الگوبرداری درستی با توجه به شرایط جامعه داشته باشند.

رئیس حوزه هنری خراسان‌جنوبی بیان‌کرد: در این راستا امسال نیز همچون سنوات گذشته به مناسبت هفته دفاع مقدس برنامه‌های متعدد فرهنگی و هنری با همکاری دفاتر مختلف هنرهای نمایشی، تجسمی، مطالعات فرهنگ و ادبیات پایداری و آفرینش‌های ادبی حوزه هنری خراسان‌جنوبی برنامه‌ریزی شده است.

کریمیان افزود: در مجموع امسال ۱۴ عنوان برنامه اصلی هنری توسط حوزه هنری خراسان‌جنوبی به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار می‌شود.
رئیس حوزه هنری خراسان‌جنوبی اظهار کرد: برگزاری شب خاطره دفاع مقدس با حضور رزمندگان، برگزاری شب شعر، تولید نماهنگ اثر تجسمی، تولید نمایش رادیویی با موضوع دفاع مقدس، اکران فیلم دفاع مقدس به صورت زنده و تهیه کلیپ معرفی شهدا و نشر آن در فضای مجازی از جمله این برنامه‌ها است.

کریمیان با اشاره به اینکه به مناسبت هفته دفاع مقدس تولید دو نمایش خیابانی با موضوع دفاع مقدس خواهیم داشت، بیان‌کرد: برگزاری نمایشگاه ارائه محصولات دفاع مقدس و شرکت در نمایشگاه ۱۰۰ اثر تجسمی با موضوع دفاع مقدس از دیگر برنامه‌های حوزه هنری خراسان‌جنوبی برای هفته دفاع مقدس است.
وی یادآور شد: امسال در هفته دفاع مقدس به واسطه شیوع کرونا رونمایی از کتاب را نخواهیم داشت چرا که به واسطه رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و ضرورت عدم تجمع نخواهیم توانست جشن رونمایی خوبی داشته باشیم.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۸۱۲۷
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , خراسان جنوبی , دفاع مقدس , بیرجند