امام جمعه بیرجند:

تلاش دشمن در جهت فاسد کردن جامعه است

3 مهر 1399 ساعت 0:25

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: بهترین برنامه دشمن این است که شرایطی ایجاد کند تا جامعه فاسد شود. حقوق‌های نجومی، اختلاس‌ها و دزدی‌ها نیز اتفاقی نیست بلکه پروژه و طرح‌های دشمن است.


به گزارش گروه سیاسی خراسان تایم به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی، آیت‌الله سیدعلیرضا عبادی در دیدار با اعضای طرح اندیشه ناب اظهار داشت: مکتب حیات بخش انبیاء الهی، زیرساخت محکمی را برای رشد و کمال انسان‌ها ارائه کرده است که اگر آن تحقق پیدا کند همه مشکلات بشر رفع می‌شود و تا حاصل نشود همواره بر مشکلات افزوده خواهد شد.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: دفاع مقدس در مقابل ابوجهل‌هایی مثل تهاجم صدام و بلوک شرق الحادی و بلوک غرب فاسد پیش آمد ودشمنان برای برهم زدن میدان حمله نظامی می‌کنند پس راهی جز دفاع مقدس نیست، اما اگر آن حمله و هجوم دشمنان نباشد بهترین پیروزی در ارائه تمدنی است که مقام معظم رهبری در فرمایشاتشان بارها به آن اشاره داشته‌اند.
وی بیان کرد: جاذبه امام خمینی(ره) غرب را تحت تاثیر قرار داد اما دشمنان طرحی ریخته بودند که این جاذبه را کمرنگ کنند. جنگ تحمیلی که طرح و برنامه دشمن بود، ظاهرش یک جنگ نظامی بود اما باطن آن یک جنگ فرهنگی بود چون در این جنگ افراد خوب و شایسته به شهادت رسیدند.

آیت الله عبادی عنوان کرد: مردم عزیز ما در جنگ 8 ساله کم نیاوردند، دشمنان اگرچه مطهری‌ها، بهشتی‌ها، مصطفی چمران‌ها و صیاد شیرازی‌ها را از جامعه گرفتند اما جامعه ما هر شهیدی که بر دوش می‌کشید فریاد می‌زد که ایران پُر از بسیجی است. 
امام جمعه بیرجند بیان کرد: غرض اصلی دشمنان این است که جاذبه نظام مقدس جمهوری اسلامی را از جهان بگیرند و در افکار عمومی جهان، اسلام خودشان را معرفی کنند.
وی تصریح کرد: تصمیم سازی، تصمیم گیری، بی عدالتی، حقوق‌های نجومی، اختلاس‌ها و گران فروشی‌ها اتفاقی نیست بلکه پروژه  و طرح‌های دشمن است چون بهترین برنامه دشمن این است که شرایطی ایجاد کند تا جامعه فاسد شود.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: اگر روزی برسد که همه مسئولان ما تحت نفوذ بیگانه شرق و غرب نباشند و گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی باشند و با این مردم خوب، آن منویات انقلاب را در عمل پیاده کنند آن روز شما برنده خواهید بود و آن روز دور نخواهد بود و فرا خواهد رسید.

انتهای پیام/4


کد مطلب: 28177

آدرس مطلب: http://www.KhorasanTime.ir/fa/doc/news/28177/تلاش-دشمن-جهت-فاسد-کردن-جامعه

خراسان تایم
  http://www.KhorasanTime.ir