هزینه کرد ۶ میلیارد تومانی برای ارتقاء اینترنت در روستاهای بشرویه

6 مهر 1399 ساعت 13:46

فرماندار بشرویه از هزینه کرد ۶ میلیارد تومانی برای ارتقاء اینترنت در روستاهای بشرویه خبر داد.


به گزارش گروه اقتصادی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری ایسنا، علی شفیعی، روز گذشته 5 مهرماه در بازدید از سایت اینترنت روستای فتح آباد شهرستان بشرویه گفت: از محل مصوبات سفر استاندار خراسان جنوبی ارتقاء اینترنت در روستاهای بشرویه و به ویژه راه‌اندازی سایت نسل چهارم همراه اول را در روستای فتح آباد شهرستان بشرویه داشته‌ایم.

فرماندار بشرویه یادآور شد: باتوجه به وجود کرونا و برگزاری کلاس های مجازی از طریق شبکه شاد ارتقا اینترنت را در روستاها به جد پیگیری می‌کنیم.
محمدصادق معتمدیان، استاندار خراسان جنوبی نیز چندی پیش گفته بود: با تلاش‌های شبانه‌روزی وزارت ارتباطات، ظرفیت‌های ارتباطی تمام ۲۹ شهر استان تکمیل و این شهرها به اینترنت پرسرعت و تلفن همراه و ثابت دسترسی دارند.

وی با بیان اینکه در تمام شهرستان‌های استان ظرفیت فیبر نوری ایجاد و در حال توسعه است، افزود: تا پایان سال تمام روستاهای بالای ۶۰ خانوار تحت پوشش تلفن همراه قرار خواهند گرفت و این امر پیشتازی استان را در تکالیف برنامه ششم توسعه نشان می‌دهد.
وی یادآور شد: تا پایان برنامه توسعه ششم بیش از ۸۰ درصد از روستاهای استان تحت پوشش اینترنت پرسرعت قرار خواهند گرفت و در حال حاضر ۵۰ درصد از روستاهای بالای ۲۰ خانوار تحت پوشش اینترنت قرار دارند.

انتهای پیام/4


کد مطلب: 28208

آدرس مطلب: http://www.KhorasanTime.ir/fa/doc/news/28208/هزینه-۶-میلیارد-تومانی-ارتقاء-اینترنت-روستاهای-بشرویه

خراسان تایم
  http://www.KhorasanTime.ir