چهارشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۳۶
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بیرجند خبرداد:

برگزاری مراسم اربعین در امام زادگان باقریه(ع) بیرجند

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بیرجند از برگزاری مراسم اربعین در امام زادگان باقریه(ع) بیرجند خبر داد و گفت: همچنین از کلیه بقاع متبرکه بیرجند زیارت اربعین پخش خواهد شد.
برگزاری مراسم اربعین در امام زادگان باقریه(ع) بیرجند
 
به گزارش گروه فرهنگی خراسان تایم، حجت الاسلام والمسلمین دادخدا خدایی در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری مراسم اربعین حسینی در بیرجند اظهار داشت: مراسم اربعین حسینی از ساعت ۹ و ۴۵ دقیقه صبح روز پنجشنبه در محل امامزادگان باقریه (ع) برگزار می شود.

وی از قرائت همگانی زیارت اربعین در ساعت ۱۰ صبح روز اربعین خبر داد و افزود: سخنران این مراسم، حجت الاسلام والمسلمین حائری زاده از قم و مداح حاج ابوالفضل نوفرستی است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بیرجند بیان کرد: همچنین ساعت ۱۰ روز اربعین زیارت اربعین از کلیه بقاع متبرکه پخش می شود.

خدایی تصریح کرد: همچنین مشابه این مراسم در روز رحلت امام حسن مجتبی(ع) و رسول الله و در روز شهادت امام رضا(ع) در امامزادگان باقریه برگزار خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: همچنین عزاداری از محل موقوفه حاج جعفر سربیشه ای از امشب ۱۵ مهرماه به مدت ۱۱ شب در محل امام زادگان باقریه(ع) برگزار می شود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بیرجند یادآور شد: این مراسم با رعایت پروتکل های بهداشتی از ساعت ۶ تا ۷ و ۴۰ دقیقه شب برگزار خواهد شد و سخنرانان این مراسم حجت الاسلام والمسلمین رضایی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان به مدت ۶ روز و حجت‌الاسلام والمسلمین فیروزی از مشهد مقدس به مدت ۵ روز هستند.

خدایی اظهار داشت: همچنین از فردا صبح به مدت ۵ روز مراسم عزاداری در حسینیه امام رضا(ع) با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین حائری از ساعت ۶ الی ۷ صبح و ۵ روز دوم نیز با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین فیروزی در محل موقوفه حسینیه امام رضا علیه السلام از محل موقوفه امیر اسماعیل و امیر محمد ابراهیم همین ساعت برگزار خواهد شد .

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۸۳۱۰