شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۰

بازدید رئیس قوه قضائیه از پاسگاه مرزی یزدان

رئیس قوه قضائیه گفت: حضور نیروهای مرزبانی در مرز برای اشرار و تروریست‌ها بازدارندگی دارد، آنها می‌دانند که نیروهای مقتدر در مرز حضور دارند که قطعاً در دل آنها و اربابانش تردید.
بازدید رئیس قوه قضائیه از پاسگاه مرزی یزدان
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از پایگاه خبری پلیس، آیت الله سید ابراهیم رئیسی در سفر به استان خراسان جنوبی، از پاسگاه مرزی یزدان بازدید و به تلاش‌ها و مجاهدت‌های مرزبانان خداقوت گفت.

رئیس قوه قضائیه در این بازدید در جمع مرزبانان با بیان اینکه شهادت توفیق الهی است، گفت: ان شاء الله خداوند شما را برقرار کند تا بتوانید دشمنان را از بین ببرید و پایان امر شما را به شهادت ختم بفرماید.
وی خاطرنشان کرد: حضور فعال شما نیروهای مرزبانی در مرز برای اشرار و تروریست‌ها بازدارندگی دارد، آنها می‌دانند که نیروهای مقتدر، با بصیرت، تیزبین و مصممی در مرز حضور دارند که قطعاً در دل آنها و اربابانش تردید ایجاد می‌کند و می‌دانند مرز مکانی نیست که عرض اندام کنند.

رئیس دستگاه قضا با بیان اینکه ان شاء الله خدمت شما مرزبانان مورد قبول درگاه حق تعالی قرار گیرد، گفت: یقین بدانید حضور شما در نقطه صفر مرز هم برای شما و هم برای مردم آثار دارد، ان شاءالله خداوند دعای امام سجاد (ع) را در حق شما مرزبانان به اجابت برساند.
گفتنی است؛ در این بازدید سردار علی اصغر مسروری فرمانده مرزبانی استان خراسان جنوبی، آخرین وضعیت مرزهای استان را تشریح کرد.

انتهای پیام/4
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۸۳۱۳
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , آیت الله رئیسی , بیرجند , خراسان جنوبی , قوه قضائیه