سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۰
نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی:

حیات کشور بسته به مقاومت و دفاع در برابر توطئه دشمن دارد

نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی گفت: حیات کشور ما بسته به مقاومت و دفاع در برابر توطئه دشمن دارد.
حیات کشور بسته به مقاومت و دفاع در برابر توطئه دشمن دارد
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری مهر، آیت‌الله سید علیرضا عبادی صبح سه شنبه در دیدار با رابطین پدافند غیرعامل خراسان‌جنوبی اظهار کرد: حیات از هر نوع آن در معرض انواع آفت‌ها قرار دارد و هر فرد و جامعه باید خود را از این آفت‌ها حفظ کند.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی بیان‌کرد: به صورت طبیعی از دوران‌های بسیار دور نیز انسان در میدان مبارزه با حوادث طبیعی و غیر طبیعی و در برابر با دشمنان خود را حفظ کرده وگرنه محکوم به فنا بوده است.
عبادی ادامه‌داد: در تعالیم دینی علاوه بر حوادث طبیعی و غیر طبیعی و دشمن بیرونی به جهاد و مبارزه با دشمن درونی و هوای نفس نیز تأکید شده است که از این امر مهم نباید غفلت کنیم.

وی با اشاره به اینکه در دوره و زمانه ما تخریب‌ها فقط به صورت فیزیکی نیست، گفت: علم و صنعت اگر در خدمت انسان‌ها قرار گیرد بزرگترین فواید دارد و در غیر این صورت در زوایای مختلف آسیب‌زا است.
نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی با بیان انواع تهاجم فرهنگی، جنگ‌های اقتصادی و روانی و نفوذهای سیاسی بیان‌کرد: همه این تخریب‌ها با ابزار الکترونیکی با توجه به وسعت آن صورت می‌گیرد.

عبادی ادامه داد: ما در زمانه‌ای هستیم که هر چقدر برای تهاجم‌های مختلف دشمن آماده باشیم ولی باز دشمن از ابزارهای پیچیده و عدیده‌ای برای ضربه زدن به ما استفاده می‌کند.
وی با بیان اینکه در چنین شرایطی حیات سیاسی، فرهنگی و اقتصادی ما به دفاع بستگی دارد، افزود: از ۲۰۰ سال پیش دشمن و استکبار جهانی ما را عقب نگه داشته و کشور را در دست افراد ضعیف و تعیین شده از سوی خودشان قرار دادند.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی با بیان اینکه تلاش در حوزه پدافند غیر عامل جهاد در راه خدا است، گفت: ما در دوران دفاع مقدس در شرایطی از کشور و دین خود دفاع کردیم که حتی برای تهیه سیم خاردار با مشکل رو به رو بودیم ولی لطف خداوند همیشه شامل حال ملت ایران شده است.
عبادی یادآور شد: مردم جهان در خیابان‌های برلین و واشینگتن نیز حرف ملت ایران که همان عدالت طلبی است را تکرار می‌کنند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۸۳۷۷
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , آیت الله عبادی , بیرجند , خراسان جنوبی