چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۱۴
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس:

دغدغه معیشت مردم مانع اجرای محدودیت‌های بیشتر کرونایی است

نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس گفت: دغدغه معیشت مردم مانع تعطیلی اصناف و محدودیت‌های بیشتر کرونایی است و از این جهت باید بر رعایت دستورالعمل‌ها تمرکز کنیم.
دغدغه معیشت مردم مانع اجرای محدودیت‌های بیشتر کرونایی است
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان تایم به نقل از مهر، سلمان اسحاقی اظهار کرد: چند روز پیش که در کمیسیون بهداشت و درمان میزبان وزیر بهداشت بودیم، وزیر از وضعیت شیوع کرونا در خراسان جنوبی پرس و جو و آن را بررسی کرد.
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس و نماینده مردم قاین و زیرکوه بیان‌کرد: شیوع کرونا به دو عامل مدیریتی و فرهنگ مردم از جهت رعایت پروتکل‌های بهداشتی بستگی دارد.
اسحاقی ادامه‌داد: در موج اول که شیوع کرونا کنترل شد بسیاری از مردم این بیماری را تمام شده دانسته و در زمینه رعایت پروتکل‌های بهداشتی سهل انگاری کردند.

وی در پاسخ به سوال در زمینه چرایی عدم اجرای محدودیت‌های بیشتر در خراسان‌جنوبی گفت: به واسطه دغدغه‌ای که در خصوص معیشت مردم داریم نمی‌توانیم همه اصناف را ببندیم و از این جهت تنها راه کنترل بیماری کرونا رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی است.

نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس همچنین در زمین پروژه‌های اولویت‌دار در حوزه انتخابیه‌اش گفت: پروژه جاده بیرجند به قاین و راه آهن گناباد- قاین به سمت بیرجند در شرایط فعلی مهمترین پروژه‌های حوزه انتخابیه قاین و زیرکوه است.

اسحاقی اظهار کرد: به مردم عزیز خراسان‌جنوبی و به ویژه شهرستان‌های قاین و زیرکوه عرض می‌کنم که اگر بقیه پروژه‌های حوزه راه و شهرسازی با سرعت کمتری پیش می‌رود به واسطه این دو پروژه اولویت‌دار و همت و تلاش متولیان امر بر پایان یافتن آن است.

وی بیان کرد: تاکنون ۵۸ کیلومتر از جاده بیرجند- قاین دو بانده شده و طی چند روز اخیر نیز چهار کیلومتر آن بازگشایی شده است.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۸۳۸۸
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , کرونا , خراسان جنوبی , بیرجند , مجلس , سلمان اسحاقی