شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۷
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند خبر داد:

آغاز ثبت‌نام پرستاران برای کار در مراکز درمانی خراسان جنوبی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند اظهار کرد: پرستارانی که در حال حاضر بیکارند و تمایل به همکاری با دانشگاه علوم پزشکی بیرجند را دارند می‌توانند برای حضور در بیمارستان‌های استان ثبت‌نام کنند.
آغاز ثبت‌نام پرستاران برای کار در مراکز درمانی خراسان جنوبی
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری ایسنا، محمد دهقانی، جمعه شب ۹ آبان به خبرنگاران رسانه‌های گروهی گفت: مجوز دانشگاه امسال برای استخدام نیرو ۶۹ مورد بود که این تعداد ۳۸ پرستار، ۱۱ نیرو برای فوریت‌های پیش بیمارستانی، ۱۵ مورد مراقب سلامت برای مراکز بهداشتی و ۵ نیروی پاراکلینیک مانند آزمایشگاه و رادیولوژی هستند که متاسفانه از این ۳۸ پرستار، ۱۵ نفر حاضر نشدند شروع به کار کنند.

وی افزود: در حال حاضر هیچ فردی در نوبت طرح نیست و حتی پرستارانی که طرح آنان در حال اتمام است نیز می‌توانند دوره طرح را تمدید کنند.رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند بیان کرد: امسال از باقیمانده مجوزها حدود ۷ هزار مجوز باقی مانده که تا پایان آبان ماه سهمیه استان در استخدام کادر بهداشتی و درمانی اعلام می‌شود.

دهقانی ادامه داد: در بهمن‌ماه جاری آزمون بکارگیری این نیروها برگزار خواهد شد که  براساس آن نیروهای مورد نیاز را تامین می کینم.
وی با اشاره به راه‌اندازی سامانه رشد در سایت وزارت بهداشت و سایت دانشگاه علوم پزشکی بیرجند، خاطرنشان کرد: تمام پرستاران بیکاری که تمایل به همکاری دارند می‌توانند در این سامانه ثبت نام کنند تا ما بلافاصله آن‌ها را در مراکز درمانی و بیمارستان‌هایی که نیاز دارند به کار بگیریم.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۸۴۰۸
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , کرونا , خراسان جنوبی , بیرجند