شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۳

بازگشایی گمرک یزدان؛ وعده‌ای که با تغییر استاندار بلاتکلیف ماند

براساس وعده داده شده محمد صادق معتمدیان استاندار وقت خراسان‌جنوبی قرار بود برای پیگیری بازگشایی بازارچه یزدان به افغانستان سفر کند که با تغییر وی این موضوع بلاتکلیف ماند.
بازگشایی گمرک یزدان؛ وعده‌ای که با تغییر استاندار بلاتکلیف ماند
 
به گزارش گروه اقتصادی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری مهر، محمدعلی خاشی، مدیرکل گمرکات استان خراسان جنوبی  اظهار کرد: ما برای بازگشایی بازارچه یزدان آمادگی داریم و مسئله رضایت و خواست طرف افغانستانی است.
وی بیان‌کرد: بر همین اساس استاندار سابق خراسان‌جنوبی اعلام کرده بود که برای پیگیری امور در این زمینه طی یک ماه آینده به کشور افغانستان سفر خواهد کرد تا در این زمینه تبادل نظرها صورت و موانع بر طرف شود.

مدیرکل گمرکات خراسان‌جنوبی ادامه‌داد: بعد از تغییر خراسان‌جنوبی اطلاعی از چگونگی اجرای وعده داده شده ندارم و نمی‌دانم آیا معاون امور اقتصادی، سرپرست استانداری و یا استاندار جدید قرار است موضوع را پیگیری کنند.
وی یادآور شد: در هر حال گمرکات خراسان جنوبی مشکل و مسئله خاصی در رابطه با این موضوع ندارد و موضوع را باید از استانداری خراسان‌جنوبی پیگیری کرد.

به نظر می‌رسد با تغییر استاندار قفل دیگری بر بازگشایی پایانه مرزی گمرک یزدان زده شده است چرا که حل آن از وعده‌های استاندار قبلی بود و معلوم نیست آیا برای جانشینان ایشان هم این موضوع همچنان اولویت داشته باشد و یا خیر.
امیدواریم در هر صورت با توجه ظرفیت موجود در یزدان از این امر مهم غفلت نشود.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۸۴۱۳
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , صادرات , گمرک , اقتصاد , خراسان جنوبی