يکشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۲

آغاز ثبت‌نام دانشجویان پذیرفته شده مقطع ارشد دانشگاه بیرجند

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه بیرجند گفت: دانشجویان نوورود کارشناسی ارشد دانشگاه بیرجند تا ۱۲ آبان می‌توانند نسبت به ثبت‌نام غیرحضوری (اینترنتی) اقدام کنند.
آغاز ثبت‌نام دانشجویان پذیرفته شده مقطع ارشد دانشگاه بیرجند
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری ایسنا، محسن آیتی اظهار کرد: ثبت‌نام دانشجویان نوورود به ‌صورت غیرحضوری و در دو مرحله ثبتنام اینترنتی و ارسال مدارک انجام می‌شود که در اولین مرحله دانشجویان نو ورود برای انجام ثبت‌نام اینترنتی باید تا دوشنبه ۱۲ آبان ماه جاری به آدرس اینترنتی https://puya.birjand.ac.ir/educ/registration/index.php مراجعه کنند.
وی افزود: در این صفحه با ورود شماره داوطلبی کنکور و کد ملی، نام کاربری ورود به سامانه پویا (که همان شماره دانشجویی شماست) و رمز عبور به شما داده خواهد شد.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه بیرجند بیان کرد: تکمیل تمامی برگه‌ها در صفحه اینترنتی ثبت‌نام و انجام پرداخت‌های الکترونیک خواسته شده الزامی است، محتوای این برگه‌ها به‌همراه مدارک اسکن و آپلود شده توسط کارکنان آموزش دانشکده‌ها بررسی و با مدارک اصلی تطبیق داده خواهند شد.
وی افزود: پس از پایان ثبت‌نام اینترنتی، تحویل اصل مدارک بر اساس زمان‌بندی که متعاقباً از طریق وب‌ سایت دانشگاه بیرجند اعلام می‌شود، انجام خواهد شد.

آیتی گفت: به منظور کاهش مراجعه حضوری آن دسته از دانشجویان دانشگاه بیرجند که در مقاطع تحصیلات تکمیلی کارشناسی ارشد و دکتری سایر دانشگاه‌ها پذیرفته شده‌اند و بنا به دلایلی قادر به ارائه اصل مدرک کارشناسی و یا کارشناسی ارشد خود به دانشگاه مقصد نمی‌باشند بایستی جهت دریافت فرم مدرک و معدل، درخواست خود را به همراه مشخصات کامل  شامل شماره دانشجویی، نام نام خانوادگی، دانشگاه محل قبولی، رشته‌ی قبولی به آدرس ایمیل edu@birjand.ac.ir ارسال نمایند. پس از دریافت درخواست فرم تکمیل شده به آدرس ایمیل دانشجو ارسال خواهد شد.

وی با اعلام اینکه انتخاب واحد نیمسال اول دانشجویان نو ورود توسط گروه‌های آموزشی انجام می‌شود، تصریح کرد: شروع کلاس‌های دانشجویان نو ورود در مقطع دکتری از روز شنبه ۱۰ آبان،  دانشجویان نو وود در مقطع کارشناسی ارشد و مقطع کارشناسی( ورودی از طریق کنکور سراسری، ورودی بدون آزمون و تکمیل ظرفیت بهمن ۱۳۹۸) به صورت مجازی از شنبه ۱۷ آبان آغاز می‌شود.

آیتی بیان کرد: جهت سهولت در ثبت نام و شروع تحصیل در دانشگاه، موارد و اطلاعیه‌ها به تفکیک مقاطع تحصیلی در وب‌سایت دانشگاه بیرجند آورده شده است که توصیه می‌شود برای صرفه‌جویی در زمان و انجام هر چه بهتر فرآیند ثبت نام، زمانبندی‌ها و مراحل ذکر شده در اطلاعیه‌ها را جدی گرفته، بطور دقیق بر اساس آنها برنامه‌های خود را تنظیم کنند.
وی با اشاره به اینکه سازمان سنجش روز گذشته نتایج کنکور سراسری را اعلام کرده است، یادآور شد: زمان ثبت‌نام غیرحضوری پذیرفته‌شدگان در دانشگاه بیرجند از طریق سایت دانشگاه بیرجند به اطلاع دانشجویان رسانده خواهد شد.    

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۸۴۱۹
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , کرونا , خراسان جنوبی , دانشگاه بیرجند