دوشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۶
معاون‌ استاندار‌ خراسان جنوبی:

کارآفرینان ‌در ‌شرایط سخت اقتصادی باید حمایت شوند

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان جنوبی ‌با تاکید بر اینکه کارآفرینان باید در این شرایط اقتصادی حمایت شوند، گفت:‌ کارآفرینان برتر باید معرفی شوند و تلاش شود تا تثبیت اشتغال را داشته باشند.
کارآفرینان ‌در ‌شرایط سخت اقتصادی باید حمایت شوند
 
به گزارش گروه اقتصادی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری تسنیم، مشیرالحق عابدی در آیین تجلیل از واحد نمونه ملی و کارآفرینان برتر خراسان جنوبی‌ اظهار داشت: خراسان جنوبی جزو استان‌هایی است که در رابطه با کارآفرینان موفق بوده و اقدامات خوبی در این راستا انجام داده است.

وی ادامه داد: برگزاری جشنواره‌های کارآفرینی باید با هدف ایجاد یک نقشه راه برای افرادی که تمایل به کارآفرینی دارند نمایان شود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه کارآفرینان توانستند با اقدامات شایسته خانوارهایی را سرکار ببرند گفت: در این استان تعدادی از کارآفرینان جزو پایه‌های ثابت کارآفرینی هستند و هر سال به عنوان کارآفرین برتر نیز معرفی می‌شوند.

عابدی ادامه داد: امسال عده‌ای با روحیه و برنامه‌های خاص برای ایجاد انگیزه در جماعتی خاص که تمایل به کارآفرینی داشتند به عنوان کارآفرین نمونه انتخاب شده‌اند.
وی با تاکید بر اینکه کارآفرینان باید در این شرایط اقتصادی حمایت شوند افزود: کارآفرینان برتر باید معرفی شوند و تلاش شود تا تثبیت اشتغال را داشته باشند. 

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان جنوبی با بیان اینکه در سال‌های 98 و 99 پربارترین جلسات را در حوزه شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی داشتیم بیان کرد: امسال نیز با وجود بیماری کرونا تصمیمات مهمی در این زمینه گرفته شده است.
وی حمایت از سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان را در شرایط فعلی کشور ضروری دانست و گفت: رونق تولید در شرایط فعلی می‌تواند کمک حال کشور باشد.

عابدی افزود: باید ارتباط بخش دولتی و خصوصی بیشتر شود و اگر تخطی در خدمات رسانی در استان شود به هیچ عنوان توجیه پذیر نیست.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان جنوبی بر استفاده از ظرفیت‌های استان و استفاده از توان شرکت‌های اقتصادی بزرگ کشور تاکید و خاطرنشان کرد: باید پتانسیل‌های استان را بالفعل کنیم و در این راستا باید شرکت‌های سرمایه گذار از ظرفیت نیروهای بومی استفاده کنند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۸۴۴۰
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , اشتغال , اقتصاد , خراسان جنوبی , کارآفرینان