سه شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۴
رئیس مجمع نمایندگان خراسان‌جنوبی:

وعده‌های مسئولین کشوری در سفر به خراسان جنوبی پیگیری شود

رئیس مجمع نمایندگان خراسان‌جنوبی گفت: وعده‌هایی که مسئولین کشوری در سفر به خراسان جنوبی داده‌اند، توسط استاندار جدید پیگیری شود.
وعده‌های مسئولین کشوری در سفر به خراسان جنوبی پیگیری شود
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری مهر، حسین خسروی اسفزار اظهار کرد: با تغییر استاندار خراسان‌جنوبی نباید در روند توسعه استان خللی ایجاد شود.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس بیان‌کرد: البته استاندار جدید تأکید کرده‌اند که در پرواز به سمت توسعه و پیشرفت استان تنها خلبان عوض شده است ولی مسیر را با همان قوت و جدیت ادامه خواهند داد.

خسروی اسفزار در پاسخ به این سوال که اولویت‌های کاری استاندار جدید را چه مواردی می‌دانید، ادامه داد: به نظرم من یکی از اصلی‌ترین اولویت‌ها پیگیری وعده‌هایی است که مسئولین کشوری در سفر به خراسان‌جنوبی داده‌اند.
وی با اشاره به اینکه این وعده‌ها متعدد بوده است، افزود: به عنوان مثال وزیر جهادکشاورزی در سفر به خراسان‌جنوبی وعده‌ها و قول‌هایی طبق مکاتبات و اسناد موجود داده‌اند که استاندار جدید باید پیگیر اجرایی شدن آن باشد.
رئیس مجمع نمایندگان خراسان‌جنوبی با بیان اینکه از چهار بازارچه خراسان‌جنوبی یکی فعال است، گفت: پیگیری بازگشایی یکی از پایانه‌های مرزی خراسان‌جنوبی (پایانه مرزی یزدان) توسط استاندار قبلی تا مراحلی پیش رفت.

خسروی اسفزار اظهارکرد: امیدواریم استاندار جدید به عنوان یکی از اولویت‌ها موضوع بازگشایی پایانه مرزی یزدان را چنانچه در سخنان خود بر آن تأکید داشتند، مورد پیگیری قرار دهند.
وی درباره پروژه‌های مهم و اولویت‌دار خراسان‌جنوبی نیز یادآور شد: پروژه‌های بسیار مهمی پیش روی استاندار جدید خراسان‌جنوبی قرار دارد و البته در پیگیری آن اولویت‌ها از حیث زمانی و مالی و اعتباری باید مد نظر قرار گیرد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۸۴۸۸
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , کرونا , خراسان جنوبی , بیرجند , استاندار