چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۲
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی:

کاهش ۴۰درصدی ترددهای جاده ای خراسان جنوبی

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی از کاهش ۴۰درصدی ترددهای جاده ای استان بعد از اجرای طرح محدودیت های ترافیکی خبر داد و گفت: ۱۷ هزار و ۶۱۹ راننده تذکر گرفته اند.
کاهش ۴۰درصدی ترددهای جاده ای خراسان جنوبی
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری مهر، سردار ناصر فرشید گفت: در راستای مصوبات ستاد ملی و ستاد استانی کرونا، کارکنان پلیس در نقاط از پیش تعیین شده مستقر شدند که خوشبختانه ۹۸ درصد مردم خراسان جنوبی با پلیس و ستاد استانی کرونا همراهی داشته اند.

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی بیان داشت: در ترددهای شبانه و ممنوعیت تردد از ساعت ۹ شب به طور نسبی ۹۰ درصد شهروندان همکاری لازم را داشته اند و کاهش محسوس در ترددهای درون شهری را داشته ایم که نشان از اهمیت شهروندان به مبحث سلامت و قانون پذیری است.

سردار فرشید افزود: در ترددهای غیر ضرور در محورهای مواصلاتی نیز با همراهی کاربران جاده ای شاهد کاهش ۴۰ درصدی تردد در جاده ها بوده ایم که این همراهی خداقوت و خسته نباشید به دستگاه های اجرایی و خداقوت به جهادگران عرصه سلامت بوده است.
وی با بیان اینکه برخی از افراد هم از محدودیت های در نظر گرفته شده از مصوبات ستاد ملی و استانی کرونا تخطی کرده اند؛ اضافه کرد: این افراد در شهرها به میزان ۲ میلیون ریال و در جاده ها به مبلغ ۱۰ میلیون و ۵ میلیون ریال اعمال قانون شدند.
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی تصریح کرد: دروبین های هوشمند پلیس به افرادی که ترددهای غیر ضرور در محورهای مواصلاتی داشته اند ابتدا پیامک ارسال خواهند کرد و پس از آن این افراد به صورت هوشمند توسط پلیس اعمال قانون خواهند شد.

سردار فرشید خاطر نشان کرد: ار ابتدای شروع طرح از ورود بیش از ۳ هزار و ۴۰۰ خودرو به داخل شهرها ممانعت بعمل آمده است و ۱۷ هزار راننده تذکر شفاهی دریافت و ۶۱۹ راننده نیز به صورت پیامکی تذکر دریافت کرده اند.
وی به شهروندان توصیه کرد به مصوبات ستاد ملی و ستاد استانی کرونا توجه کنند که انشالله شاهد کمتر شدن گرفتاری های مبتلابه بیماری منحوس کرونا باشیم.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۸۶۲۳
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , ترافیک , خراسان جنوبی , بیرجند , نیروی انتظامی