چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۰

مردم خراسان‌جنوبی‌ ۲۲۰ میلیون تومان کتاب خریدند

معاون فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی گفت: مردم خراسان‌جنوبی‌ در طرح پاییزه فروش کتاب ۲۲۰ میلیون تومان کتاب خریدند.
مردم خراسان‌جنوبی‌ ۲۲۰ میلیون تومان کتاب خریدند
 
به گزارش گروه فرهنگی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری مهر، محمود رمضانی اظهار کرد: مردم خراسان‌جنوبی در طرح پاییزه فروش کتاب بیش از ۲۲۰ میلیون تومان کتاب خریداری کردند.

معاون امور فرهنگی و رسانه فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی بیان‌کرد: در مدت اجرای طرح پاییزه فروش کتاب ۶ هزار و ۲۶۶ جلد کتاب توسط ۱۲ کتابفروشی عضو این طرح به فروش رسید.
رمضانی با اشاره به اینکه میزان فروش کتاب در این طرح نسبت به طرح پاییزه از رشد قابل توجهی برخوردار بوده است، ادامه‌داد: فروش بالغ بر یک میلیارد و ۶۹۵ میلیون ریال در طرح تابستانه کتاب خراسان‌جنوبی به فروش رفت.
وی گفت: در طرح‌های فروش کتاب معمولاً بعد از دو- سه ماه طلب کتاب فروشی‌ها تصفیه می‌شود و از طرح‌های قبلی، کتاب‌فروشی‌ها طلبی ندارند.

معاون فرهنگی و امور رسانه فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی بیان‌کرد: در طرح پاییزه فروش کتاب مردم خراسان‌جنوبی بیشتر کتاب‌های عمومی خریداری کردند که امیدواریم به افزایش سرانه مطالعه در شب‌های قرنطینه کرونایی کمک کند.
معاون فرهنگی و امور رسانه فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی با بیان اشاره به اینکه هدف از اجرای طرح‌های فروش کتاب در فصول مختلف سال ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و حمایت از کتابفروشی‌های استان و همچنین رونق بازار نشر است، یادآور شد: در طرح پاییزه کتاب سقف مجاز خرید برای هر علاقمند به کتاب تا ۲۰۰ هزار تومان افزایش پیدا کرده بود.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۸۶۲۵
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , خراسان جنوبی , کتاب , بیرجند