چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۴
در راستای ایجاد کمپین دست یار؛

۲۰۰ میلیون ریال تجهیزات به بانک امانات پزشکی طبس اهدا شد

رئیس جمعیت هلال احمر طبس با اشاره به راه اندازی کمپین دست یار برای کمک به بیماران کرونایی گفت: در این راستا، ۲۰۰میلیون ریال تجهیزات پزشکی توسط خیرین به بانک امانات پزشکی طبس اهدا شد.
۲۰۰ میلیون ریال تجهیزات به بانک امانات پزشکی طبس اهدا شد
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری مهر، علی رضا آزاد در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به فعالیت یک بانک امانات تجهیزات پزشکی در طبس بیان کرد: این بانک با هدف کمک به بیماران نیازمند در تامین کالاهای پزشکی راه اندازی شده است.

وی با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۵۰ نفر از خدمات این بانک بهره مند شده‌اند، افزود: با توجه به شیوع کرونا و افزایش نیازمندی به کپسول اکسیژن، بخش قابل توجهی از خدمات در این زمینه بوده است.
آزاد با اشاره به ایجاد کمپین " دست یار" بیان کرد: این کمپین با هدف تامین دستگاه اکسیژن ساز و کپسول اکسیژن برای بیماران کرونایی از طریق مشارکت مردم و خیرین تشکیل شده است.
رئیس جمعیت هلال احمر طبس افزود: با راه اندازی این کمپین توسط خیرین طبسی، پنج کپسول اکسیژن، شش مانومتر و یک تشک مواج به بانک امانات پزشکی طبس اهدا شد.

آزاد ارزش این تجهیزات را بیش از ۲۰۰ میلیون ریال دانست و گفت: با توجه به نیاز بیماران کرونایی به اکسیژن، از مردم و خیرین خواستاریم با پیوستن به این کمپین و اهدای نفس به نیازمندان، باری دیگر ما را در این حرکت همیاری کنند.
وی بیان کرد: خیرین، نیکوکاران و مردم نوعدوست استان می‌توانند با استفاده از کد دستوری # ۵۶ * ۱۱۲ * و یا با واریز کمک‌های خود به شماره حساب ۵۲۳۹۳۹۳۹۵۵ با شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۶۰۲۲۲۳۱۵۶ نزد بانک ملت اقدام به اهدای نفس به بیماران کرونایی کنند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۸۶۲۶
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , خراسان جنوبی , طبس , بیمارستان