شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۵۲

۱۵۰ بسته معیشتی در مناطق محروم شهرستان درمیان توزیع می‌شود

۱۵۰ بسته معیشتی در مناطق محروم شهرستان درمیان توزیع می‌شود
۱۵۰ بسته معیشتی در مناطق محروم شهرستان درمیان توزیع می‌شود
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری مهر، جواد مرادی صبح شنبه در جمع خبرنگاران بیان کرد: شهرستان درمیان دارای روستاهای زیادی بوده که به دنبال خشکسالی‌های چند ساله در فقر و محرومیت به سر می‌برند.
وی بیان کرد: شیوع کرونا و گرانی برخی کالاها بر مشکلات خشکسالی دامن زده و سختی‌های زیادی را متحمل برخی از خانوارهای روستایی کرده است.

مرادی با اشاره به رسالت هلال احمر مبنی بر کاهش آلام بشری بیان کرد: این جمعیت نه تنها در زمان بحران، بلکه در هر شرایطی که فریاد نیازمندی به گوش برسد، به میدان می‌رود.
رئیس جمعیت هلال احمر درمیان بیان کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون خدمات زیادی اعم از ضدعفونی روستاها، ویزیت رایگان بیماران و توزیع بسته‌های بهداشتی و معیشتی در روستاها انجام شده است.
وی ادامه داد: در راستای گام سوم رزمایش کمک‌های مومنانه هم ۱۵۰ بسته معیشتی به ارزش ۵۲۵ میلیون ریال توسط جمعیت هلال احمر و خانه‌های هلال شهرستان در مناطق محروم توزیع می‌شود.

مرادی با اشاره به ایجاد کمپین «دست یار» بیان کرد: این کمپین با هدف تامین دستگاه اکسیژن ساز و کپسول اکسیژن برای بیماران کرونایی از طریق مشارکت مردم و خیرین تشکیل شده است.
وی ادامه داد: با توجه به نیاز بیماران کرونایی به اکسیژن، از مردم و خیرین خواستاریم با پیوستن به این کمپین و اهدای نفس به نیازمندان، باری دیگر ما را در این حرکت همیاری کنند.
مرادی بیان کرد: خیرین، نیکوکاران و مردم نوعدوست استان می‌توانند با استفاده از کد دستوری # ۵۶ * ۱۱۲ * و یا با واریز کمک‌های خود به شماره حساب ۵۲۳۹۳۹۳۹۵۵ با شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۶۰۲۲۲۳۱۵۶ نزد بانک ملت اقدام به اهدای نفس به بیماران کرونایی کنند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۸۶۳۶
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , کمک مومنانه , خراسان جنوبی , بیرجند , هلال احمر