سه شنبه ۲ دی ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۰۰
معاون دانشگاه علوم پزشکی بیرجند:

شمار فوتی های کرونا در خراسان جنوبی به ۶۹۵ نفر رسید

معاون دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: با فوت ۴ بیمار کرونایی طی ۲۴ ساعت گذشته شمار فوتی های این بیماری در استان به ۶۹۵ نفر رسیده است.
شمار فوتی های کرونا در خراسان جنوبی به ۶۹۵ نفر رسید
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری مهر، کامبیز مهدی زاده اظهار کرد: در شبانه روز گذشته ۱۱۸ تست کرونا در استان انجام شده که ۳۰ مورد مثبت بوده است.
وی شمار فوتی‌های کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته در استان را ۴ نفر اعلام کرد و گفت: شمار فوتی‌های این بیماری در استان به ۶۹۵ نفر رسیده است.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با بیان اینکه هم اکنون ۱۹۲ بیمار با علائم حاد تنفسی در بیمارستان‌های استان بستری هستند، بیان کرد: از این تعداد ۹۸ نفر مبتلای قطعی به کرونا هستند.
وی با اشاره به ۲۶ نفر از بیماران در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شده‌اند، ادامه داد: حال عمومی ۱۴ نفر از بیماران مساعد نیست.

مهدی زاده با اشاره به کاهش شمار مبتلایان به کرونا طی دو هفته گذشته اظهار کرد: هم اکنون خراسان جنوبی در وضعیت نارنجی است و عدم رعایت نکات بهداشتی ممکن است مجدد استان را به وضعیت قرمز بازگرداند.
وی عنوان کرد: شهرستان‌های درمیان، سربیشه، خوسف و بشرویه در وضعیت زرد قرار گرفته‌اند و مابقی شهرستان‌های استان در وضعیت نارنجی قرار دارند.
مهدی زاده بیان داشت: از ابتدای شیوع کرونا تا کنون ۳۲ هزار و ۹۳۳ تست کرونا در استان انجام شده که پاسخ ۱۴ هزار و ۲۳۰ مورد مثبت بوده است.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۸۶۸۵
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , کرونا , خراسان جنوبی , بیرجند , مبتلایان کرونا