شنبه ۱۳ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۲
استاندار خراسان جنوبی:

مکتب حاج قاسم تربیت کننده سلیمانی‌های بسیاری است

استاندار خراسان‌جنوبی گفت: امروز مکتبی از حاج قاسم باقی مانده که در آن، سلیمانی‌های زیادی تربیت شده و می‌شوند.
مکتب حاج قاسم تربیت کننده سلیمانی‌های بسیاری است
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری ایسنا، حمید ملانوری، استاندار خراسان‌جنوبی، جمعه شب ۱۲ دی در حاشیه مراسم محوری بزرگداشت اولین سالگرد شهید سلیمانی و چهلمین روز شهادت شهید فخری زاده اظهار کرد: قطعاً هر ۸۰ میلیون جمعیت ایران در مسیر مکتب سلیمانی و سایر شهدای انقلاب این آموزش را دیده اند و تربیت شده اند که در زیر سایه ولایت و رهبری مقام معظم رهبری در راستای اهداف نظام و سیره شهدا تا براندازی نظام استکبار و ظلم از پا ننشینند.

وی اظهار کرد: ما حتماً در آینده‌ای نزدیک شاهد این خواهیم بود که بنا به آن چه حضرت امام خمینی(ره) در آغازین روزهای انقلاب گفتند، صدور فرهنگ انقلاب و آزادی خواهی و حکومت اسلامی بر کل جهان محقق خواهد شد.
استاندار خراسان‌جنوبی به برگزاری مناسبت‌های یادبود شهدا اشاره کرد و گفت: این مناسبت‌ها، بهانه‌ای برای یادآوری بسیاری از موضوعات مهم برای بنده به عنوان خدمتگزار مردم و تک تک افراد جامعه است تا متوجه باشیم که نظام مقدس جمهوری اسلامی با چه هزینه‌های سنگینی شکل گرفته که ما امروز در فضای امن، آرام و معنوی آن نفس می کشیم و زندگی می‌کنیم.
ملانوری خاطرنشان کرد: از دوران مبارزات انقلاب تا به امروز، مردان، زنان و جوانان بزرگی از این سرزمین، بزرگترین و بهترین سرمایه خود را برای شکل گیری و تداوم انقلاب هدیه کرده‌اند.

وی ادامه داد: چه خانواده های بزرگی که در این راستا، متحمل رنج و درد و سختی شدهاند و امروز، در آغازین روزهای گام دوم، بعد از چهل سالگی انقلاب، دشمنان که از همان روزهای ابتدای شکل گیری انقلاب، سر ناسازگاری و دشمنی داشتند و به دنبال براندازی نظام بودند، همچنان در تلاشند تا هزینه‌های سنگینی را به این نظام تحمیل کنند.
استاندار خراسان‌جنوبی با بیان اینکه دشمنان برای تحقق اهداف شوم خود، بزرگانی مثل سردار سلیمانی را از ما گرفتند، افزود: ما در این شرایط وظایفی داریم؛ ما باید قدر این انقلاب و نظام را بدانیم و شکر این نعمت بزرگ هم این است که برای تداوم اهداف انقلاب و پشتیبانی از ولایت و رهبری در اردوگاه نظام تلاش کنیم.

ملانوری یادآور شد: ما باید تمام توان خود را بگذاریم و در مسیر امام(ره) و شهدای عزیز به فرماندهی مقام معظم رهبری حرکت کنیم؛ همه دشمنان ما از جمله آمریکا، اسرائیل و همه کسانی که قصد دشمنی دارند و حرکات پست و مذبوحانه خود را برای براندازی نظام انجام می‌دهند، باید بدانند اگر امروز، سردار سلیمانی را از ما می گیرند، مکتبی از او باقی مانده که در آن، سلیمانی‌های زیادی تربیت شده و می‌شوند.
مراسم محوری بزرگداشت اولین سالگرد شهید سلیمانی و چهلمین روز شهادت شهید فخری زاده در حسینیه جماران بیرجند و با حضور نماینده ولی فقیه در استان و جمعی از مدیران، مردم و خانواده معزز شهدا برگزار شد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۸۷۵۲
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , استاندار , خراسان جنوبی , بیرجند , سردار سلیمانی