يکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۲

بازار موبایل بیرجند در روزهای سراشیبی/ کاهش ۵ تا ۲۰ درصدی قیمت تلفن همراه

رئیس اتحادیه موبایل فروشان بیرجند از روند کاهشی قیمت موبایل خبر داد و گفت: در حال حاضر شاهد کاهش ۵ تا ۲۰ درصدی قیمت تلفن همراه هستیم.
بازار موبایل بیرجند در روزهای سراشیبی/ کاهش ۵ تا ۲۰ درصدی قیمت تلفن همراه
 
به گزارش گروه اقتصادی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری تسنیم، سیدحامد موسوی اظهار داشت: هم اکنون بازار تلفن همراه با وجود کاهش قیمت ناشی از افت نرخ دلار، روزهای سردی را پشت سر می‌گذارد و در حالی که گفته می‌شود قیمت‌ها به پایین‌ترین میزان در 6 ماهه اخیر رسیده اما شواهد حاکی از آن است که با افزایش عرضه کالا و احتمال افت بیشتر قیمت ارز، کاهش بیشتر قیمت‌ها نیز دور از انتظار نباشد.

رئیس اتحادیه موبایل فروشان بیرجند از روند کاهشی قیمت‌ها در بازار تلفن همراه خبر داد و افزود: قیمت گوشی تلفن همراه بین 5 تا 20 درصد کاهش داشته و از 20 روز گذشته قیمت گوشی تلفن همراه به دلیل کاهش قیمت دلار و برگزاری انتخابات آمریکا روند کاهشی را در پیش گرفته و برخی از کارشناسان پیش بینی کاهش قیمت بیش از رقم‌های فعلی را مطرح می‌کنند.

وی بیان کرد: هم اکنون بازار خرید گوشی تلفن همراه مانند مهرماه نیست اما یکی از اقلامی که مشتری خود را دارد گوشی تلفن همراه است و بیشتر مردم خریدار گوشی‌های خارجی هستند و برندهای ایرانی مشتری زیادی ندارد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۸۸۷۰
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , خراسان‌ جنوبی , بیرجند , موبایل