دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۵
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:

گردشگری پیش رو تحمیل یک فرهنگ ناشناخته وارداتی به مردم است

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: آنچه که امروز از گردشگری به گوش می‌رسد، تحمیل یک فرهنگ ناشناخته وارداتی به مردم است.
گردشگری پیش رو تحمیل یک فرهنگ ناشناخته وارداتی به مردم است
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری مهر، آیت الله سید علیرضا عبادی در نشست بررسی معضلات اجتماعی و فرهنگی شهرستان خوسف بیان کرد: احساس درد مسئولان برای حل مشکلات اجتماعی مردم بسیار ارزشمند است.

وی با بیان اینکه صنعت گردشگری فرصتی مناسب برای صدور فرهنگ کشور انقلابی و اسلامی ایران است، گفت: باید در فرصت‌های ایجاد شده، گردشگر داخلی یا خارجی آگاه از غنای فرهنگی، آداب و رسوم، بزرگان و ظرفیت‌های منطقه پیدا کند.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه گردشگران در کنار منافع اقتصادی، می‌توانند صدور فرهنگ داشته باشند، گفت: گزارشاتی که تاکنون از گردشگری در استان به گوش می‌رسد، تحمیل یک فرهنگ ناشناخته به مردم است.

آیت الله عبادی با بیان اینکه هیچ فرد مسئولی مجاز نیست طبق میل خودش عمل کند، اظهار کرد: باید بر اساس اولویت‌های هر منطقه، اقدامات عملیاتی شود.
وی با بیان اینکه بر اساس گزارشی در روز گذشته، منابع طبیعی در یکی از روستاهای مرزی به خاطر چند بوته مانع فعالیت تعدادی از جوانان در معدن شده است، گفت: برای این چنین مواردی سخت‌گیری می‌شود اما کسی جلوی خلاف در مسائل اجتماعی و فرهنگی را نمی‌گیرد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۸۸۷۳
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , آیت الله عبادی , بیرجند , خراسان جنوبی