دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۸
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی خبر داد:

استقبال ۷۳ درصد کلاس اول و دومی ها در خراسان جنوبی از آموزش حضوری

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: ۷۳ درصد دانش آموزان پایه های اول و دوم مدارس استان با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در کلاس های درس حضور یافتند.
استقبال ۷۳ درصد کلاس اول و دومی ها در خراسان جنوبی از آموزش حضوری
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری مهر، محمد علی واقعی در حاشیه نشست ویدئو کنفرانسی با وزیر آموزش و پرورش، اظهار کرد: ۷۳ درصد دانش آموزان پایه های اول و دومی استان در کلاس های درس مدارس با رعایت کلیه دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری های اجتماعی به صورت کاملاً اختیاری حضور پیدا کردند.
وی بیان کرد: همچنین بیش از ۴۷ درصد هنرجویان هنرستان های کاردانش و فنی و حرفه ای که کار عملی دارند در هنرستان های استان حضور پیدا کردند.

واقعی با بیان اینکه سلامت دانش آموزان و فرهنگیان خط قرمز آموزش و پرورش در خراسان جنوبی است، گفت: تمامی نکات ایمنی و بهداشتی توسط مدیران مدارس استان مد نظر قرار گرفته و کلاس ها روزانه با حداکثر ۱۰ دانش آموز برگزار می شود.
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی اظهار کرد: فضای آموزشی و اداری مدارس قبل، حین و پس از حضور دانش آموزان کاملاً ضد عفونی می شوند.

وی بیان کرد: آن دسته از دانش آموزانی که به هر دلیل حاضر به شرکت در کلاس های حضوری نیستند، می توانند مطالب آموزشی را از رسانه ملی و شبکه شاد دریافت کنند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۸۸۷۴
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , خراسان جنوبی , آموزش و پرورش , کرونا , مدارس