سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۳
نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس گلایه کرد؛

کمبود پزشک متخصص در مراکز درمانی تامین اجتماعی خراسان جنوبی

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس گفت: مراکز تامین اجتماعی استان با کمبود پزشک متخصص رو به رو بوده که نیازمند توجه ویژه است.
کمبود پزشک متخصص در مراکز درمانی تامین اجتماعی خراسان جنوبی
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری مهر، حسین خسروی اسفزار شامگاه دوشنبه در نشست جمع بندی مباحث سفر معاونین و مدیران وابسته به این وزارت خانه به خراسان جنوبی بیان کرد: واحدهای خسارت دیده از شیوع آنفولانزای فوق حاد پرندگان باید حداقل دو ماه قرنطینه شوند.
وی با اشاره به مشکلات پیش روی استان بیان کرد: مراکز تامین اجتماعی استان با کمبود پزشک متخصص رو به رو بوده که نیازمند توجه ویژه است.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی خواستار توجه ویژه مسئولان کشوری به خراسان جنوبی شد و گفت: با توجه به طولانی بودن بعد مسافتی استان، تامین زیرساخت‌ها نیازمند جذب و ورود سرمایه گذار است.
معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی هم در این جلسه خراسان جنوبی از ظرفیت‌های ویژه‌ای در بخش‌های مختلف مانند معدن برخوردار است.

حاتم شاکرمی با بیان اینکه معدن مکانیزه زغال سنگ طبس به عنوان اولین معدن زغال سنگ مکانیزه کشور می‌تواند الگویی مناسب برای دیگر معادن باشد، افزود: طرح توسعه زغال شویی این معدن نیازمند اهتمام ویژه‌ای بوده و امید است تا خرداد ماه ۱۴۰۰ به بهره برداری برسد.

وی با اشاره به شیوع آنفولانزای فوق حاد پرندگان در مرغداری‌های استان بیان کرد: این بیماری خسارت‌های زیادی بر واحدهای تولیدی وارد کرده است.
شاکرمی افزود: تمام کارگران این واحدها تا زمانی که مرغداری‌ها آماده جوجه‌ریزی شوند، مشمول بیمه بیکاری قرار می‌گیرند. وی با اشاره به ایجاد چهار پایگاه امداد و نجات در کشور بیان کرد: این پروژه‌ها در کرمان، البرز شرقی، البرز مرکزی و کرمان احداث می‌شوند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۸۸۸۰
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , پزشک متخصص , خراسان جنوبی , بیرجند