سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۵
فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان‌جنوبی:

«تحریم» راهی برای جلوگیری از پیشرفت‌ ایران| مؤسسه دانش بنیان برکت قصد تجارت بین‌المللی ندارد

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان‌جنوبی گفت: آمریکا برای ناکامی و ترور جهش علمی ایران دست به تحریم تولید کننده نخستین واکسن کرونای ایرانی زده است.
«تحریم» راهی برای جلوگیری از پیشرفت‌ ایران| مؤسسه دانش بنیان برکت قصد تجارت بین‌المللی ندارد
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، سردار علی قاسمی در خصوص تحریم‌های جدید آمریکا علیه ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) و آستان قدس رضوی، با اشاره به دشمنی‌های پی در پی آمریکایی‌ها با کشور ایران، اظهار داشت: این دشمنی‌ها و شیطنت‌ها همیشه بوده و همچنان هم است.

وی با تأکید بر اینکه تحریم‌های آمریکا برای مردم و مقام معظم رهبری هیچ تأثیری ندارد، عنوان کرد: آمریکا دوست ندارد کشور ایران رشد کند و روز به روز بر پیشرفت‌های خود بیفزاید، بنابراین با اهرم تحریم سعی دارد جلوی پیشرفت‌های کشور ایران را بگیرد.
فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه کشور ایران از دیدگاه آمریکا کشوری جهان سومی اما از دید خودمان کشوری با نفوذ در خاورمیانه و غرب آسیا است، مطرح کرد: متأسفانه آمریکا با پرداختن به مسائل دیگر کشورها قصد دارد اقتدار خود را به تصویر بکشد.

پیشرفت علمی؛ راه‌ قوی شدن نظام جمهوری اسلامی
قاسمی به پیشرفت‌های کشور ایران در بخش‌های فناوری، هسته ای، موشکی و غیره اشاره کرد و با تأکید بر اینکه با پیشرفت‌های علمی ایران، هیمنه آمریکا شکسته می‌شود، بیان داشت: پیشرفت علمی یکی از راه‌های قوی شدن نظام جمهوری اسلامی است.
وی تحریم ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) و آستان قدس رضوی توسط آمریکا را نشانه استیصال دانست و افزود: آمریکا با تحریم تولیدکننده نخستین واکسن ایرانی کرونا، قصد دارد تا جلوی پیشرفت ایران را بگیرد.

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان‌جنوبی خاطرنشان کرد: آمریکا برای ناکامی و ترور جهش علمی ایران دست به تحریم تولیدکننده نخستین واکسن کرونای ایرانی زده وگرنه مؤسسه دانش بنیان برکت نهادی خدماتی، فرهنگی و اجتماعی است که با تولید واکسن با تلاش شبانه‌روزی کاری جهادی انجام داده است.

مؤسسه دانش بنیان برکت قصد تجارت بین‌المللی ندارد
قاسمی با بیان اینکه با پیشرفت‌های ایران در مهار بیماری کرونا دولت آمریکا، شبکه بهداشت و درمان آمریکا و نظام بهداشت جهانی زیر سوال می رود، مطرح کرد: مؤسسه دانش بنیان برکت با تولید واکسن کرونا قصد تجارت بین‌المللی ندارد و تنها هدفش خدمت به مردم و ملت ایران است.
وی با تأکید بر اینکه آمریکا برای اینکه توجه رسانه‌ها و فشار روانی را از روی مسائل داخلی آمریکا بردارد، دست به تحریم می‌زنند، تصریح کرد: آمریکا با این اقدام(تحریم) سعی می‌کند هرج و مرج‌ها و آشوب‌های موجود در کشور خود را پوشش دهد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۸۸۸۳
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , خراسان جنوبی , سپاه , ایران , تحریم