سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۴

۴۷ میلیارد تومان طرح ورزشی در خراسان جنوبی آماده افتتاح است

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی گفت: ۲۵ طرح ورزشی با اعتبار ۴۷ میلیارد تومان در استان آماده افتتاح در دهه فجر است.
۴۷ میلیارد تومان طرح ورزشی در خراسان جنوبی آماده افتتاح است
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری ایرنا، حسن عزیزی افزود: این تعداد طرح با زیربنای حدود ۸۰ هزار متر مربع اجرا و تکمیل شده است.
وی بیان کرد: با بهره‌برداری از ۲۵ طرح ورزشی در استان خراسان جنوبی ۸۰ هزار نفر از مزایای آن برخوردار خواهند شد.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی گفت: احداث و تجهیز زمین چمن مصنوعی، سالن چند منظوره ورزشی، مجموعه ورزشی گلف، خانه جوان، احداث گود باستانی از جمله طرح‌های ورزشی افتتاحی در دهه فجر است که در شهرستان‌های بیرجند، بشرویه، خوسف، درمیان و طبس به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی از افتتاح ۱۰ خانه ورزش روستایی در استان با اعتبار ۱۵۰ میلیون تومان خبر داد و گفت: سه هزار و ۵۰۰ نفر در شهرستان‌های بیرجند، زیرکوه، طبس، قاینات، نهبندان و درمیان از مزایای آن برخوردار خواهند شد.
عزیزی بیان کرد: همزمان با دهه فجر امسال عملیات اجرایی ۱۱ طرح عمرانی با زیربنای ۶۹ هزار و ۴۰۰ مترمربع و اعتبار ۳۵ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان در استان آغاز می‌شود.

وی احداث سالن ورزشی در روستای چاه داز نهبندان، هفت باب زمین چمن مصنوعی فوتبال در روستاهای «مهل آباد، سهل آباد، دهسلم، ابراهیمی، طارق، ماهیرود و مختاران»، احداث فاز دوم توسعه مجموعه ورزشی ناصری، فاز دوم سایت ۲ هکتاری مجموعه ورزشی بند دره و احداث فاز اول مجموعه چند منظوره ورزشی در محور بیرجند - زاهدان را از جمله طرح‌های کلنگ‌زنی در دهه فجر ذکر کرد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۸۸۸۷
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , ورزش , خراسان جنوبی , بیرجند , کرونا