دوشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۰۷
فرمانده سپاه انصار الرضا (ع) خراسان جنوبی:

۱۰۰ میلیارد تومان خدمت به نیازمندان خراسان جنوبی ارائه می شود

فرمانده سپاه انصار الرضا (ع) خراسان جنوبی گفت: در مرحله سوم از گام سوم کمک‌های مومنانه ۱۰۰ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان خدمت در سطح استان به مردم ارائه می‌شود.
۱۰۰ میلیارد تومان خدمت به نیازمندان خراسان جنوبی ارائه می شود
 
به گزارش گروه اقتصادی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری مهر، سردار علی قاسمی ظهر دوشنبه در مرحله سوم کمک‌های مومنانه در روستای گازار با بیان اینکه امروز به دلیل فداکاری شهدا، ایران در سطح دنیا می‌درخشد، افزود: شهدا در برابر استکبار و جنایت‌های دشمن ایستادند تا عزت و استقلال انقلاب حفظ شود.

وی با بیان اینکه راه امام (ره) و مسیر حق زنده است، اظهار کرد: امروز رهبری پرچم انقلاب را به دست گرفته و مردم هم پشت ولایت فقیه تا رسیدن به قله‌های کرامت و انسانیت تلاش می‌کنند.
سردار قاسمی با بیان اینکه جهش تولید برای ایستادگی در برابر دشمن بوده تا بتوانیم پنجه در پنجه استکبار بجنگیم، گفت: همانگونه طی ۴۰ سال گذشته پوزه استکبار را به خاک مالیدیم، پنجه استکبار را هم به خاک می‌مالیم.

فرمانده سپاه انصار الرضا (ع) خراسان جنوبی بیان کرد: شأن ما مسئولان خدمت به مردم بوده و اگر نتوانیم در این امر موفق باشیم، بیهوده در یک دستگاه حضور داریم.
وی با بیان اینکه امروز با اتحاد و انسجام خدمت رسانی به مردم اوج گرفته است، گفت: امروزه گروه‌های جهادی فنی و اشتغال‌زا در مناطق روستایی خدمات مطلوبی ارائه کرده‌اند.

سردار قاسمی با بیان اینکه اگرچه اصل و مبنای انقلاب فرهنگی بود اما در بعد اقتصادی و اجتماعی خدمات خوبی داشته است، گفت: دشمن به دنبال فراموشی مردم از انقلاب اسلامی، الهی و معنوی است.
وی با بیان اینکه به برکت انقلاب، استکبار را از خاک کشور بیرون کردیم اما در صدد نفوذ دوباره هستند، افزود: دشمن همه طرح‌های جنگی، نظامی، کودتا و سیاسی را علیه انقلاب اجرا کرد اما موفق نبود.

دشمن در حال فروپاشی است
سردار قاسمی با اشاره به جنگ اقتصادی کنونی دشمن بیان کرد: تحریم‌های اقتصادی در ۱۰ سال اخیر به اوج رسیده اما در حال حاضر دشمن خودش از درون در حال فروپاشی است.
وی با بیان اینکه اشتغال، تولید و راه اندازی کارگاه‌های تولیدی برای مقابله با جنگ اقتصادی دشمن است، گفت: اگرچه جنگ هشت ساله دفاع مقدس بسیار دشوار بود اما جنگ اقتصادی کنونی به مراتب سخت‌تر است.

سردار قاسمی بیان کرد: اگرچه دشمن راه صادرات ایران را سد کرده اما ساکت نبوده و از مرزهای زمینی و دریایی به راه خود ادامه می‌دهیم و تسلیم نمی‌شویم.
وی با اشاره به رزمایش کمک‌های مومنانه بیان کرد: گام سوم رزمایش کمک‌های مومنانه از هفته وحدت آغاز شده و تا عید ادامه دارد.
سردار قاسمی با بیان اینکه مرحله چهارم گام سوم کمک‌های مومنانه اسفند ماه سال جاری اجرایی می‌شود، افزود: خیرین، مردم، بسیج و دستگاه‌های خدمت رسان در اجرای این رزمایش و لبیک به فرمایش رهبری اقدامات مطلوبی انجام داده‌اند.

توزیع ۱۸ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان
فرمانده سپاه انصار الرضا (ع) خراسان جنوبی اظهار کرد: در مرحله سوم از گام سوم کمک‌های مومنانه ۱۰۰ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان خدمت در سطح استان به مردم ارائه می‌شود.
وی با بیان اینکه از ابتدای بهمن ماه تاکنون ۱۸ هزار و ۱۹۱ بسته معیشتی در استان توزیع شده است، افزود: همچنین هزار و ۴۹۱ دست کفش و لباس، ۲۳۵ مورد لوازم زندگی و ۵۱۲ کارت هدیه بین نیازمندان توزیع شده است.

سردار قاسمی توزیع ۲۳ هزار و ۶۶۵ پرس غذای گرم بهداشتی، توزیع ۱۴ هزار و ۹۶۴ کیلوگرم گوشت قربانی، توزیع ۲۵ هزار و ۶۹۲ بسته بهداشتی، توزیع هزار و ۳۰۰ مورد دارو و تجهیزات پزشکی بین افراد آسیب دیده از کرونا را از دیگر اقدامات انجام شده دانست.
وی از آزاد سازی ۶۳ زندانی جرایم غیر عمد در دی ماه و ۳۳ زندانی در بهمن ماه خبر داد و بیان کرد: توزیع ۹۰۸ سری جهیزیه، ایجاد ۷۸۳ کارگاه تولیدی و ایجاد هزار و ۷۹۶ اشتغال مستقیم و غیر مستقیم از دیگر اقدامات انجام شده است.

اعطای ۲۲۴ فقره تسهیلات قرض‌الحسنه
فرمانده سپاه انصار الرضا (ع) خراسان جنوبی بیان کرد: هزار و ۲۲۹ فقره تسهیلات اشتغالزایی و ۲۰ فقره تسهیلات مسکن در بهمن ماه سال جاری پرداخت شده است.

وی توزیع دو هزار و ۴۰۱ بسته لوازم‌التحریر، توزیع هزار و ۱۹۶ تبلت و وسایل کمک آموزشی و اعطای ۲۲۴ وام قرض‌الحسنه را از دیگر اقدامات انجام شده دانست.
سردار قاسمی بیان کرد: در مجموع ۱۵ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان کمک بلاعوض و ۹۲ میلیارد تومان تسهیلات در این مرحله از رزمایش کمک‌های مومنانه به نیازمندان استان کمک شده است.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۹۰۰۱
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , خراسان جنوبی , سپاه , ایران , نیازمندان