شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۱۵
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی:

خاطرات مستند کرامات شهداء جمع آوری شود

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی گفت: خاطرات مستند کرامات شهداء جمع آوری شود چرا که زمینه سازتجدید حیات ایمانی است.
خاطرات مستند کرامات شهداء جمع آوری شود
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری مهر، آیت‌الله سید علیرضا عبادی در دیدار با مدیرکل آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی اظهار کرد: یک سال زندگی در شرایط کرونایی و تعطیلی نماز جمعه‌ها و نمازجمعه و اعتکاف‌ها و حج و راهیان نور ما را در شرایط ویژه‌ای قرار داده است.
نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی با بیان اینکه متأسفانه به واسطه ضعف در مدیریت فضای مجازی رها شده است، گفت: این در حالی است که دشمن از طریق‌های مختلف از جمله فضای مجازی حدأکثر بهره‌برداری را می‌کند.

عبادی با بیان اینکه برگزاری اردوی راهیان نور در بستر فضای مجازی یک حرکت مطلوب است، ادامه داد: هر چند تأثیر روحی و روانی حضور فیزیکی در مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس با هیچ چیز دیگر قابل مقایسه نیست ولی همین اقدام در فضای مجازی نیز ارزشمند است.
وی گفت: ما در جریان دفاع مقدس کرامت‌های مختلفی از شهداء و رزمندگان داشته‌ایم که بسیاری از آنان مستند و قابل بهره‌برداری است که باید جمع‌آوری شود.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی در جریان دفاع مقدس شرق ملحد همراه با غرب مشرک و … از متجاوز دفاع کردند، اظهار کرد: فرازهایی از دفاع مقدس هیچ بدلی ندارد که این فرازها را نیز باید به جوانان و نوجوانانمان معرفی کنیم.
عبادی گفت: نقل کرامت شهدا و خاطرات دفاع مقدس موجب تجدید حیات ایمانی می‌شود و ما در صراط مستقیم ثبت قدم نگه می‌دارد.
وی با بیان اینکه مدعیان دموکراسی تنها شعار می‌دهند، یادآور شد: آنان سخن از دموکراسی می‌زنند ولی به مردم یمن و بحرین اجازه رأی دادن نمی‌دهد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۹۱۵۵
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , آیت الله عبادی , بیرجند , خراسان جنوبی