شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۲۱

اردوی مجازی راهیان نور دانش آموزی در خراسان‌جنوبی برگزار می‌شود

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: اردوی مجازی راهیان نور دانش آموزی در خراسان جنوبی برگزار می‌شود.
اردوی مجازی راهیان نور دانش آموزی در خراسان‌جنوبی برگزار می‌شود
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری مهر، محمد علی واقعی در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه در شرایط کرونایی دانش‌آموزان با استفاده از بستر فضای مجازی با مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس آشنا شدند، اظهار کرد: ۱۴ هزار و ۶۰۰ دانش‌آموز در برنامه‌های آموزشی راهیان نور سال جاری شرکت خواهند کرد که با خانواده‌هایشان به بیش از ۵۰ هزار نفر می‌رسد.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی با بیان اینکه ظرفیت اردوی راهیان نور فرصت بسیار خوبی برای انتقال فرهنگ دفاع مقدس است، ادامه‌داد: دشمن از بستر فضای مجازی سوء استفاده‌های برای تأثیرگذاری بر جوانان و نوجوانان ما دارد.
واقعی با تأکید بر اینکه دشمن برای آسیب رساندن به انقلاب قسم خورده است، گفت: در برابر این عناد دشمن ما باید با تقویت خودباوری و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برنامه‌های فرهنگی دشمن را نقش بر آب کنیم.

سرهنگ امانتی، رئیس بسیج دانش‌آموزی خراسان‌جنوبی نیز در این دیدار اظهار کرد: ما باید از معدن طلای دوران دفاع مقدس بهترین استفاده را برای فرهنگ‌سازی داشته باشیم.
وی با بیان اینکه به واسطه شیوع کرونا در سال جاری اردوی حضوری راهیان نور را نخواهیم داشت، گفت: جامعه مخاطب ما با استفاده از بستر فضای مجازی و شبکه شاد با مناطق عملیاتی دفاع مقدس آشنا خواهند شد.

رئیس بسیج دانش‌آموزی خراسان‌جنوبی بیان‌کرد: حدود هفت هزار و ۸۸۳ دانش‌آموز از چند روز پیش تاکنون برای استفاده از برنامه‌های فرهنگی اردوی راهیان نور مجازی ثبت‌نام کردند.
امانتی یادآور شد: آهنگ‌ها و نواهای دفاع مقدس، سیره شهدا، مسابقات مختلف و … از جمله مواردی است که در کانال راهیان نور در شبکه شاد بازنشر شده است.
وی گفت: نوزدهم و بیستم اسفندماه اردوی مجازی راهیان نور با عنوان از مدرسه تا مدرسه خواهد بود.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۹۱۵۷
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , خراسان جنوبی , آموزش و پرورش , راهیان نور