شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۲۴
استاندار خراسان جنوبی:

آتش سوزی ماهیرود هیچ خسارتی به تاسیسات خراسان جنوبی وارد نکرد

استاندار خراسان جنوبی گفت: با جداسازی ماشین ها و تجهیزات از محل حادثه آتش سوزی در ماهیرود، وضعیت مطلوب بوده در حوزه سرزمینی ما هیچ خسارتی نداشتیم.
آتش سوزی ماهیرود هیچ خسارتی به تاسیسات خراسان جنوبی وارد نکرد
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری مهر، حمید ملانوری با اشاره به حادثه آتش سوزی در پایانه مرزی ماهیرود در داخل افغانستان بیان کرد: ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه امروز شنبه، آتش سوزی در یکی از مخازن سوخت افغانستان در همجواری با تاسیسات مرزی ماهیرود رخ داد.

وی با بیان اینکه به دلیل میزان بالای سوخت، حجم آتش زیاد بود، اظهار کرد: در کوتاه ترین زمان امکانات لازم برای مدیریت حادثه فراهم شد.
ملانوری با بیان اینکه خوشبختانه این حادثه با تاسیسات و تجهیزات خراسان جنوبی در مرز فاصله داشت، افزود: با تلاش های انجام شده از تاسیسات و تجهیزات در داخل استان و خودروهای موجود در محل حفاظت شده است.
استاندار خراسان جنوبی اظهار کرد: با توجه به درخواست والی فراه و والی هرات برای کمک به اطفای حریق، در مرحله اول دستگاه های مختلف سریعاً در منطقه مستقر شدند.

وی بیان کرد: ۱۰ خودرو امدادی از مرکز و شهرستان های همجوار اعزام شده که با همکاری تانکرهای حمل آب در حال مهار آتش هستند.
ملانوری اظهار کرد: با جداسازی ماشین ها و تجهیزات از محل حادثه، وضعیت مطلوب بوده در حوزه سرزمینی ما هیچ خسارتی نداشتیم.
وی با بیان اینکه بخش عمده ای از اطفای حریق به وسیله نیروهای خراسان جنوبی در حال انجام است، افزود: امید است به زودی آتش را مهار کرده و از خسارت های احتمالی جلوگیری کنیم.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۹۱۵۸
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , آتش‌ سوزی , مرز ماهیرود , خراسان جنوبی , آتش سوزی , استاندار