يکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۸
دبیر ستاد دانشگاهی پیشگیری وکنترل کرونا در خراسان‌جنوبی :

مرحله دوم واکسیناسیون کرونا در خراسان جنوبی آغاز شد

دبیر ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل کرونا در خراسان‌جنوبی از آغاز مرحله دوم واکسیناسیون کووید ۱۹ در استان خبر داد.
مرحله دوم واکسیناسیون کرونا در خراسان جنوبی آغاز شد
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری مهر، غلامرضا شریف زاده با اشاره به آخرین وضعیت کرونا در خراسان جنوبی بیان کرد: تاکنون ۴۱ هزار و ۹۵۳ نمونه از بیماران مشکوک به کرونا اخذ شده که از این تعداد ۱۵ هزار و ۸۴۴ نمونه مثبت بوده است.
وی ادامه داد: بر اساس آخرین آمار تا پایان وقت اداری دیروز طی ۲۴ ساعت گذشته، ۱۱۹ بیمار با علائم حاد تنفسی در بیمارستان‌های استان بستری هستند.

شریف زاده با بیان اینکه ۲۲ بیمار بستری قطعی کرونا در بیمارستان‌ها بستری هستند، افزود: از بیماران کرونایی، هفت نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.
وی گفت: با توجه به پیش رو بودن ایام عید، از شهروندان خواهشمندیم با جدی گرفتن کرونا، از مسافرت‌ها و برگزاری دورهمی ها خودداری کنند.

دبیر ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل کرونا در خراسان‌جنوبی بیان کرد: امروز مرحله دوم واکسیناسیون کووید ۱۹ در سطح استان آغاز می شود.
شریف زاده با بیان اینکه در این مرحله ۶۴۰ نفر از اولویت های تعیین شده واکسینه می شوند، اظهار کرد: در این مرحله تکمیل واکسیناسیون بهداشت و درمان، سالمندان ساکن در خانه سالمندان، جانبازان و پرسنل آرامستان ها مورد توجه است.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۹۱۶۳
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , کرونا , خراسان جنوبی , بیرجند , واکسن کرونا