دوشنبه ۱۶ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۳

ارائه رایگان آموزش های هنری به فرزندان مستعد خانواده های کم بضاعت

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی از آمادگی این نهاد برای برگزاری کلاس های فرهنگی و هنری برای فرزندان خانواده های کم بضاعت شناسایی شده توسط مرکز نیکوکاری رسانه یاران خبر داد.
ارائه رایگان آموزش های هنری به فرزندان مستعد خانواده های کم بضاعت
 
به گزارش گروه فرهنگی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری مهر، ناصر نبی زاده در دیدار جمعی از اعضای مرکز نیکوکاری رسانه یاران خراسان جنوبی با بیان اینکه طی دو سال گذشته تحریم های ظالمانه دشمنان و بیماری کرونا متاسفانه مشکلات زیادی را برای مردم به بار آورد، افزود: فرهنگ ایرانی و اسلامی ما ایرانی ها بر پایه اجتماع و همدلی بنا شده است لذا همین موضوع بسیار کمک کرد تا در این ایام سخت فعالیت های خیرخواهانه زیادی را شاهد باشیم.

وی با بیان اینکه مرکز نیکوکاری رسانه یاران خراسان جنوبی که متشکل از جمعی از خبرنگاران است، به حمدالله تاکنون قدم های خیلی خوبی در راستای کمک به نیازمندان برداشته است، افزود: طبق رصدی که داشته ایم یکی از نقاط قوت این مرکز علاوه بر خدمات ارزنده ای که به خانواده های کم بضاعت داشته است این بوده که تاکنون هیچ حاشیه ای در فعالیت این گروه وجود نداشته که نشان از اخلاص اعضای مرکز دارد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی با بیان اینکه دیدگاه مرکز نیکوکاری رسانه یاران یک نگاه انسانی و ایجاد بسترهایی برای کمک به نیازمندان بوده است، اظهارداشت: چنانچه اطلاع رسانی گسترده تری در این حوزه صورت گیرد، می توان خیرین بیشتری برای کمک به خانواده های بیماران صعب العلاج و نیازمند جذب کرد.
نبی زاده با اشاره به وجود ۳ هزار بیمار صعب العلاج در خراسان جنوبی افزود: کمک به این بیماران نیازمندان جذب خیرین از سراسر کشور و حتی خارج کشور است، لذا اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آمادگی لازم را برای طراحی و چاپ پوسترهای تبلیغاتی و هر آنچه در حوزه اطلاع رسانی نیاز است را به صورت گسترده دارد.

وی از آمادگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی برای برگزاری کلاس های فرهنگی و هنری برای فرزندان خانواده های کم بضاعت شناسایی شده توسط مرکز نیکوکاری رسانه یاران خبر داد و افزود: چنانچه فرزندی مستعد باشد زمینه را برای آموزش رایگان او فراهم می کنیم.
نبی زاده در خصوص طرح ۱۴۰۰ مرکز نیکوکاری رسانه یاران خراسان جنوبی هم گفت: این اداره کل برای تبلیغات و اطلاع رسانی این طرح نیز آمادگی لازم را دارد.

زینب رمضانی رئیس هیات عامل مرکز نیکوکاری رسانه یاران خراسان جنوبی هم در این جلسه به ارائه گزارشی از فعالیت های انجام شده توسط این مرکز پرداخت و گفت: تاکنون بیش از ۷۴۰ میلیون تومان کمک های جمع آوری شده توسط این مرکز بوده که بین نیازمندان و خانواده بیماران صعب العلاج توزیع شده است.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۹۲۲۸
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , کرونا , خراسان جنوبی , بیرجند , آموزش , هنر