يکشنبه ۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۵

دانشگاهیان به معرفی ابعاد سیاسی و معنوی حادثه طبس بپردازند

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خراسان جنوبی گفت: باید از سوی حوزه های علمیه و قشر دانشگاهی به ابعاد معنوی و سیاسی حادثه طبس پرداخته تا به خوبی به نسل جوان معرفی شود.
دانشگاهیان به معرفی ابعاد سیاسی و معنوی حادثه طبس بپردازند
 
به گزارش گروه فرهنگی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری مهر، سرهنگ غلامرضا فلاحی در مراسم گرامیداشت پنجم اردیبهشت ماه بیان کرد: امروز نگاه ها به حادثه طبس، نگاهی ملی و بین المللی است.

وی با اشاره به حادثه پنجم اردیبهشت ماه بیان کرد: در این حادثه، شن‌های روان رزمندگانی برای برملا کردن نقشه دشمن می‌شود که این امر به برکت نظام و خون شهدا است.
سرهنگ فلاحی ادامه داد: مراسم گرامیداشت حادثه طبس همه ساله همزمان با پنجم اردیبهشت برگزار می‌شد که امسال به دلیل کرونا در بستر فضای مجازی انجام می‌شود.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خراسان جنوبی با اشاره به لزوم پرداختن به همه جوانب حادثه صحرای طبس، گفت: باید به جنبه های معنوی این حادثه الهی پرداخته شود.
وی ادامه داد: امید است با توجه بیشتر از سوی حوزه های علمیه و قشر دانشگاهی به ابعاد معنوی و سیاسی پرداخته تا به خوبی به نسل جوان معرفی شود.

سرهنگ فلاحی افزود: معرفی حادثه طبس بیش از پیش دشمنی و پلیدی دشمن را برملا کرده و جوانان را به ایستادگی هر چه بیشتر پای آرمان های نظام ترغیب می کند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۹۲۷۴
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , خراسان جنوبی , دفاع مقدس , طبس