دوشنبه ۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۶
استاندار خراسان جنوبی:

خریدهای آنلاین در شرایط کرونایی گسترش یابد

استاندار خراسان جنوبی گفت: استفاده از فروشگاه‌های اینترنتی در شرایط کرونایی موجب تضمین سلامت مردم و کاهش هزینه‌ها می‌شود.
خریدهای آنلاین در شرایط کرونایی گسترش یابد
 
به گزارش گروه اقتصادی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری مهر، حمید ملانوری در کارگروه توسعه دولت الکترونیک خراسان‌جنوبی اظهارکرد: در عصر ارتباطات باید بسیاری از خدمات دولت و همچنین بخش خصوصی در بستر دولت الکترونیک ارائه شود.

استاندار خراسان‌جنوبی با تأکید بر اهمیت حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی در کارگروه توسعه دولت الکترونیک ادامه‌داد: باید زیر ساخت‌های مرتبط با دولت الکترونیک نیز با همت دستگاه‌ها در خراسان‌جنوبی فراهم شود.
ملانوری با بیان اینکه بی‌شک یکی از علل توسعه ارتباطات است، افزود: گفت: پوشش کامل ارتباطات در استان خراسان‌جنوبی باید با تأمین اعتبار به سرعت انجام شود.

وی با اشاره به اینکه کمک می‌کنیم که مطالبات شرکت مخابرات خراسان‌جنوبی از سایر دستگاه‌ها به صورت تهاتر انجام شود، اظهارکرد: اداره کل ارتباطات خراسان‌جنوبی باید پیگیری حدی در زمینه اختصاص اعتبارات ملی به استان درحوزه ارتباطات و مسائل مرتبط با آن داشته باشد.
استاندار خراسان‌جنوبی بیان‌کرد: در کنار رونق ارتباطات و افزایش خدمات دولت الکترونیک باید افزایش سطح سواد رسانه‌ای نیز مد نظر قرارگیرد.

ملانوری با بیان اینکه در شرایط شیوع کرونا استفاده از فروشگاه‌های اینترنتی موجب تضمین سلامت مردم و کاهش هزینه‌ها می‌شود، ادامه داد: موضوع دیگر استفاده نوجوانان و کودکان ما از فضای مجازی به علت افزایش آموزش‌های مجازی در شرایط کرونایی است.
وی یادآور شد: مدیریت اجتماعی و فرهنگی فضای مجازی در دوران بعد از کرونا از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است چرا که در صورت غفلت مشکل‌ساز می‌شود.

استاندار خراسان‌جنوبی گفت: باید در شرایط معمول و عادی زیر ساخت‌ها و امکانات ارتباطی مورد نیاز را تقویت کنیم تا در شرایط بحران مشکل حادی ایجاد نشود.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۹۲۸۱
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , کرونا , خراسان جنوبی , خرید آنلاین , استاندار