پنجشنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۴۳
در جشنواره فرهنگی ورزشی "شمیم خانواده"

بانوان تکواندوکای خراسان‌جنوبی 2 مدال رنگی مسابقات را تصاحب کردند

در دومین جشنواره فرهنگی ورزشی 《شمیم خانواده》کشور دزگی و دیمی در مسابقات رشته تکواندو دو گردن‌آویز نقره و برنز رقابت‌ها را از آن خود کردند.
بانوان تکواندوکای خراسان‌جنوبی 2 مدال رنگی مسابقات را تصاحب کردند
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، در دومین دوره جشنواره فرهنگی ورزشی «شمیم خانواده» بانوان خراسان‌جنوبی خوش درخشید‌ند.
مسابقات تکواندو این جشنواره با شرکت 69 ورزشکار نوجوان و جوان  از استان‌های سراسر کشور در قالب 23 تیم برگزار شد. 
در بخش انفرادی و رده سنی نوجوانان مسابقات تکواندو وزن نخست جشنواره زینب دزگی از خراسان‌جنوبی با گردن‌آویز نقره بر سکوی قهرمانی ایستاد، نیلوفر عزیزپور از کهکیلویه و بویراحمد قهرمان شد و راه‌چمن از تهران مقام سوم را کسب کرد.
در بخش انفرادی مسابقات تکواندو و در وزن نخست رده سنی جوانان دومین جشنواره فرهنگی ورزشی《شمیم خانواده》الهام دیمی از خراسان‌جنوبی با کسب مدال برنز در جایگاه سوم رقابت‌ها قرار گرفت، مهدیه کارگر از چهارمحال و بختیاری قهرمان شد و رقیه حبشی از بوشهر مقام سوم را بدست آورد.
 این جشنواره با حضور یک هزار و 700 نفر از همسران و فرزندان پاسداران سراسر کشور به میزبانی استان همدان در سالن ورزشی پوریای دانشگاه آزاد اسلامی حال برگزاری است.
 در بخش تیمی مسابقات تکواندو این جشنواره نیز در رده جوانان چهارمحال بختیاری، بوشهر، مازندران، اصفهان و در رده نوجوانان نیز خراسان‌رضوی، حوزه مرکزی تهران، اصفهان، کهکیلویه و بویر احمد جایگاه اول تا چهارمی این مسابقات را بدست آوردند.
انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۸۵۹۵
کلمات کليدی: خراسان تایم , مسابقات , تکواندوکای