پنجشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۱
حسین بذرگری:

فرانسه برج ایفل دارد اما فلسطین ندارد

حسین بذرگری: نفوذی در داخل صورت گرفته است تا مردم را از فلسطین که این روزها مسئله اول جهان اسلام است دور کند.
فرانسه برج ایفل دارد اما فلسطین ندارد
 
این موضوع شروعی است بر یک داستان تلخ سیاسی 70 ساله، داستانی که خبر از 70 سال رنج، عذاب، مقاومت و شهادت می دهد از مردمان شجاعی که در مقابل یک رژیم کودک‌کش ایستاند، در مقابل اسرائیلی که خود را نژاد برتر می داند و ازکشتن انسان‌ها و زنان و کودکان بی‌گناه هیچ ابایی ندارد. 70 سال مقاوت مقابل یک رژیم تا به دندان مسلح آن هم نه با سلاح گرم بلکه با جانشان موضوع کم اهمیتی نیست و آنقدر اهمیت دارد که تمام دنیا را درگیر خود کرده است و البته تمام فلسطینیان نیز امیدشان بعد از خدا به کشورهای اسلامی جهان است.
البته زمانی که دم از اسلام در جهان می‌زنیم دیگر کسی یادی از عربستان و دیگر کشورهای عربی نمیکند آنها خیلی وقت است مسلمانی را فراموش کرده اند و اوج این فراموشی در جنگ با یمن نمایان شد .
وقتی دم از اسلام و کشورهای اسلامی میزنیم بهتر است بگوییم جمهوری اسلامی ایران ، کشوری که تا به اینجا حامی فلسطین بوده و هرگز اسرائیل را به رسمیت نشناخته است کشوری که بزرگترین تهدید برای اسرائیل هست و اگر اراده کند نابودی اسرائیل برایش زمان بر نیست.
البته متاسفانه در همین کشور مسئولان و سیاستمدارانی هستند که معتقدند نباید با اسرائیل مخالفت و دشمنی کرد و وارد جنگ شد که نمونه آن را نیز اخیرا یکی از سیاستمداران کشور گفته بود ، این که این سخنان توسط چه کسی گفته می شود شاید اهمیت نداشته باشد اما موضوع مهم بحث نفوذی است که در داخل صورت گرفته است تا مردم را از فلسطین که این روزها مسئله اول جهان اسلام است دور کند و گرنه این افرادی که دم از حمایت از اسرائیل می‌زنند اگر جنگی بشود سمت آنها را خواهند گرفت و این ها همگی نشانه از بی بصیرتی بعضی از مسئولین و سیاستمداران ما است.
دیروز نیز فیلمی منتشر شد که قاری مطرح فلسطین در وسط میدان جنگ پشت به دشمن و رو به مردمش با صدای رسا قرآن می‌خواند و اینها یک نشانه بزرگ است، نشانه‌ای از نابودی این شجره خبیثه که به زودی ان شاء الله محقق خواهد شد.
اما نکته مهم و با اهمیتی که نباید در این میان از آن غافل شد سکوت معنادار سلبریتی‌های به قول خودشان باسواد ایران هستش، کسانی که در حادثه تروریستی فرانسه هر کدام به نحوی ابراز همدردی کردند امروز بد از وقایع مرز غزه همگی سکوت اختیار کرده اند که این موضوع یا نشانه از سطح سواد بالای این سلبریتی ها است و یا اینکه برایشان  فرانسه برج ایفل دارد اما فلسطین ندارد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۴۶۵۳
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , اسرائیل , فلسطین