چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۳۹
معاون صدای مرکز صدا و سیمای خراسان جنوبی :

کسب مقام سوم رادیو خاوران خراسان جنوبی

صدای خراسان جنوبی از میان 33 مرکز رادیویی در سه ماهه تابستان95 به مقام سوم دست یافت.
کسب مقام سوم رادیو خاوران خراسان جنوبی
 
 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خراسان تایم به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ معاون صدای مرکز صدا و سیمای خراسان جنوبی گفت: از هنرمندان و مدیران رادیو خاوران با حضور دکتر دارابی معاون محترم امور استان های سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران تجلیل شد.

علیرضا احمدی افزود: جایگاه و رتبه مراکز استان ها بر اساس شاخص های 14 گانه که از سوی اداره کل صدای استان ها تدوین شده است،مشخص و اعلام می شود.

وی گفت:یکی از آیتم های شاخص های 14 گانه که رتبه های مراکز را مشخص می کند،میزان مخاطب و میزان رضایت مخاطبان از رادیو است.

معاون صدای مرکز صدا و سیمای خراسان جنوبی افزود:در فصل گذشته بیش از 36 درصد مخاطب و بیش از 83 درصدِ مخاطبان از برنامه های ما رضایت داشته‌اند که این همدلی و همراهی مخاطبان استان، از مهمترین سرمایه ها و مؤثرترین انگیزه های خادمان مردم در رادیو خراسان جنوبی است.

علیرضا احمدی گفت: تولید برنامه های فاخر منطبق با استانداردهای سازمان و برنامه سازان برتر، یکی دیگر از شاخص های 14 گانه است که هنرمندان برنامه ساز رادیو خاوران توانسته اند در این شاخص نیز رتبه برتر را کسب نمایند.

وی افزود:رادیو خراسان جنوبی در طی سال های اخیر توانسته جایگاه خود را بین رتبه اول تا سوم حفظ نماید که با کسب رتبه سوم در تابستان 95در ادامه این موفقیت ها، مُهر تأییدی بر این مدعا زده شد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۶۷۴
کلمات کليدی: رادیو خاوران ، رتبه ، ایران ، فرهنگ،بیرجند، خراسان تایم ، خراسان جنوبی ، خراسان ،