۱
 
يکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۲
فعال رسانه ای استان طی یادداشتی عنوان کرد:

از تعامل خوب نمایندگان استان با رسانه ها تقدیر می کنیم

الحمدالله حقیر و مجموعه خبری ما هر موقع با نمایندگان تماس گرفته اند پاسخگو بوده که جا دارد از این عزیزان قدردانی کنم.
از تعامل خوب نمایندگان استان با رسانه ها تقدیر می کنیم
 
بی شک لازمه توسعه و آبادانی هر منطقه ای توجه جدی مسولان به مطبوعات و رسانه ها به عنوان رکن اساسی دموکراسی است. در دسترس بودن مسئولان برای پاسخگویی به افکار عمومی در این مسیر از اهمیتی بالا برخوردار است.

الحمدالله در حوزه نمایندگان استان این مهم این روزها به خوبی خود را نشان داده و حقیر و مجموعه خبری ما هر موقع با نمایندگان تماس گرفته اند پاسخگو بوده که جا دارد از این عزیزان قدردانی کنم.

اینجانب می توانم گواه بدهم تعداد اخبار ما از نمایندگان استان در دور جدید با وجود اینکه چند ماهی نگذشته به اندازه یک دوره کامل در ادوار گذشته شاید بوده است.

از طرفی بازدید برخی نمایندگان از مطبوعات و رسانه ها و حضور مکرر در تشکیل اتاق فکر رسانه ای صدا و سیمای استان و همچنین بازدید از نمایشگاه مطبوعات گواه این هست که الحمدالله برخی نمایندگان ما ارتباط بسیار خوب و تعاملی سازنده با اصحاب رسانه داشته اند.

ضمن تشکر از همراهی خوب نمایندگان استان با اصحاب رسانه از سویی ابتدا خودم را به رعایت تقوا در قضاوت دعوت کرده و از سویی دیگر از عده ای محدود و انگشت شمار همکاران رسانه ای که گاهی رسالتمان را فراموش می کنیم نیز میخواهم همواره صداقت در نوشتار و اخبار را مدنظر قرار دهند. بی شک نباید انتظار داشت وقتی من بداخلاقی مکرر در قبال اخبار یک مسئول کرده باشم آن مسئول با روی باز به حقیر پاسخ دهد.

در مطلبی امروز در یکی از نشریات استان خواندم که از جناب قرائی رئیس شورای اسلامی استان نقل شده که نمایندگان مجلس جواب ما را نمی دهند. اینجانب استدعا دارم ایشان جزییات پیگیری های خود و اینکه کدام نمایندگان پاسخگو نبوده اند را در اختیار ما قرار داده تا بتوانیم کمک ایشان کنیم. 

از همکار رسانه ای ما در این نشریه نیز انتظار می رفت همین جزئیات را جویا می شدند نه اینکه با یک چوب بر پیکره مجمع نمایندگان استان بکوبند. 
در پایان باز هم تاکید میکنم تعامل نمایندگان استان در این دوره با مدت محدود با اصحاب رسانه بسیار خوب بوده که جای تقدیر دارد.

یادداشت از احسان مداح
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۵۰۹


عامو حاجی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۱۳ ۱۳:۴۹:۳۶
بوی انتخابات شورای شهر به مشام می آید....
خخخخخخخخخخ