پنجشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۴۹
حبهه فرهنگی انقلاب اسلامی تقدیم می کند

نماهنگ حریف باروت

مرتضی حاجی آبادی با بیان اینکه پیوند شهادت و هیئت تفکیک ناپذیر است گفت:ماندگاری اثر هنری «حریف باروت» به فرهنگ ایثار و شهادت هیئت های مذهبی گره خورده است.
نماهنگ حریف باروت
 
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خراسان تایم به نقل از حسینیه؛ مرتضی حاجی آبادی،  با اشاره به تازه ترین اثر هنری خود با  عنوان«حریف باروت» گفت: این موزیک ویدیو در سه زبان و با موضوع استکبار ستیزی و در رثای شهدای مدافع حرم اجرا شده است.

وی اعتقاد و باور قلبی به ارزش های نظام جمهوری اسلامی را دلیل اصلی برای اجرای این اثر هنری عنوان کرد و افزود: سروش امنیت و آسایش ما ایرانیان مدیون رهبری دلسوزانه و هوشمندانه ی ولی امر مسلمین جهان و طلایه داران امنیت و آسایش مرزهای اعتقادی یعنی مدافعان حرم  است.

🍃حریف باروت؛ اثر هنری در راستای تکریم مدافعان حرم
این خواننده با بیان اینکه اجرای این اثر در راستای تکریم این مردان آسمانی است،تصریح کرد: استفاده از استعداد هنریم در جهت خلق این اثر، کوچکترین کار برای تکریم این مردان آسمانی بوده است.
حاجی آبادی گفت: پیوند هیئت و شهادت امری تفکیک ناپذیر است در نتیجه  برای ماندگاری هرچه بیشتر یک  اثر فاخر هنری و تولید موزیک ویدیو با مضمون مدافعین حرم  قطعا  بایستی از دوستان و برادران هیئتی که فرهنگ ایثار و شهادت در آنها نهادینه شده است استفاده نمود که این امر محقق شد.

وی افزود: در این موزیک ویدیو  که به سفارش جبهه فرهنگی مردمی انقلاب اسلامی خراسان جنوبی و در سه زبان ایرانی، افغانی و عربی تنظیم شده،از همکاری مداح افغان اقای سید امیر علوی  در اجرای بخش افغان و  اقای کاری در اجرای بخش عربی استفاده شده است که جا دارد از این بزرگواران تشکر و قدردانی کنم.
وی در پایان همکاری با جوانان هیئتی را یکی از افتخارات خود دانست.
نسخه کم حجم ویدیو۳زبانه
آهنگسازی و تنظیم:مرتضی حاجی آبادی
به سفارش جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی
ضبط:استودیو حوزه هنری


دانلود 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۷۷۹