چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۶
در مسابقات جهانی آذربایجان

بانوی تیرانداز خراسان جنوبی سیبل مسابقات را نشانه می‌رود

«نجمه خدمتی» تیرانداز ملی پوش خراسان جنوبی در رشته تفنگ‌بادی سیبل مسابقات جام جهانی را برای کسب مدال قهرمانی نشانه می‌رود.
بانوی تیرانداز خراسان جنوبی سیبل مسابقات را نشانه می‌رود
 
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خراسان تایم به نقل از خبرگزاری فارس؛ در مسابقات جهانی آذربایجان بانوی تیرانداز خراسان جنوبی سیبل مسابقات را نشانه می‌رود.
نجمه خدمتی در این ماراتن جهانی در ماده‌های تفنگ بادی 10 متر، میکس تیمی و تفنگ سه وضعیت برای مدال رنگی در خط آتش به مصاف حریفان بین‌المللی خود می‌رود.

 نماینده خراسان جنوبی به همراه 12 ملی پوش دیگر کشورمان در رشته‌های تفنگ و تپانچه در رقابت های جام جهانی آذربایجان حضور دارد.

مسابقات جام جهانی تیراندازی آذربایجان از روز گذشته آغاز و تا 24 خرداد ماه در شهر گابالای آذربایجان ادامه دارد.
خدمتی 18 خرداد ماه جاری در خط آتش قرار می‌گیرد و نخستین شلیک خود را  به سیبل مسابقات تفنگ بادی 10 متر خواهد داشت.

خدمتی در مسابقات جام جهانی هند که اسفندماه پارسال با حضور ۴۵۰ ورزشکار از ۴۵۵ کشور جهان در شهر دهلی برگزار شد پس از غلبه بر حریفان خود در فینال تفنگ بادی۱۰ متر بانوان توانست جایگاه پنجم را کسب کند و در رشته تفنگ سه وضعیت ۵۰ متر بانوان نیز با عنوان نفر هفتم وارد فینال رقابت‌ها شود.

بانوی ملی‌پوش تیرانداز خراسان جنوبی در چهارمین دوره بازی‌های کشورهای اسلامی در آذربایجان که اردیبهشت برگزار شد در رشته تفنگ سه وضعیت بانوان طلایی شد و در رشته میکس به همراه پوریا نوروزیان مدال نقره را برای کشورمان به ارمغان آورد و در تفنگ بادی 10 متر نیز در رده چهارم ایستاد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۶۳۹۰
کلمات کليدی: نوروزیان ،مدال ،نقره ،آذربایجان ،تیرانداز ،ملی‌پوش،تفنگ بادی